Informacje

Informacje

Bajtel na kole 3 – Odkrywamy Śląskie Parki!

Z okazji zbliżającego się Dnia dziecka, które co roku jest tak bardzo wyczekiwane przez nasze pociechy, organizowana jest kolejna edycja z cyklu „Bajtel na kole”, która cieszyła się w poprzednich latach ogromnym zainteresowaniem. Zbliżający się czas, to idealny moment na rowerowe wycieczki i wspólne spędzanie czasu na świeżym powietrzu.

W tym roku zachęcamy wszystkie niepełnoletnie dzieci do odkrywania urokliwych zakątków parków Śląskich oczywiście w towarzystwie rodziców bądź opiekunów.

Aby ukończyć rajd i otrzymać pamiątkowy dyplom, medal oraz koszulkę należy do 13.06.2021 roku odwiedzić na rowerze miejsca:

  • Park Słupna,
  • Park Promenada,
  • Park Sielecki w Sosnowcu,
  • Park Śląski w Chorzowie,
  • Park Gródek w Jaworznie,
  • Dolina Trzech Stawów w Katowicach


W każdej podanej lokalizacji należy wykonać zdjęcie na którym będzie znajdować się uczestnik rajdu oraz jego rower, pamiętajcie tylko, że zdjęcie powinno zostać wykonane w taki sposób aby można było bez wątpliwości rozpoznać lokalizację.


Zgłoszenia do rajdu rowerowego przyjmowane będą do dnia 15.05.2021 roku do godziny 24.00 przez formularz zgłoszeniowy dostępny pod adresem http://bit.ly/bajtelnakole3  oraz na stronie MOSiR.


Zdjęcia przesyłajcie do nas na
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub umieszczajcie w wydarzeniu tagując je #BajtelnaKole3.

Śpieszcie się, bo limit uczestników wynosi 200 osób! Jak zawsze uczestnictwo jest bezpłatne.

Czekamy na Wasze zgłoszenia.


Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

© 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search