Informacje

Informacje

Chcesz wiedzieć o awarii? Zapisz się na komunikaty SMS.

Do bezpłatnej usługi otrzymywania komunikatów SMS o awariach i przerwach w dostawie wody zapisało się już kilka tysięcy osób. Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji zapewnia, że wciąż można się zarejestrować.

SMS-y z informacjami o awarii lub przerwie w dostawie wody mogą dotyczyć naszego domu czy mieszkania albo miejsca pracy. Co ważne, nie trzeba mieć podpisanej umowy z MPWiK.

- Ponad 300 km - tyle ma mysłowicka sieć wodociągowa, która wymaga też bieżącego utrzymania i konserwacji. To wiąże się z przerwami w dostawie wody. Dokładamy starań, żeby te przerwy były jak najkrótsze. Jednak trudno informować z wyprzedzeniem o momencie pojawienia się samej awarii, dlatego powiadamiamy o terminie jej usunięcia. Takie wiadomości są przekazywane właśnie za pomocą SMS-ów - informuje MPWiK.

Aby skorzystać z usługi, trzeba jedynie poświęcić kilka minut na rejestrację. Wystarczy podać kilka niezbędnych danych, przede wszystkim adres, którego mają dotyczyć informacje albo skontaktować się z biurem obsługi klienta pod numerem telefonu 32 223 59 39.

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

© 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search