Informacje

Informacje

Dzień Kobiet czyli Piękno/Harmonia/Relaks

Ladies! Czy macie już plany na zbliżający się Dzień Kobiet? A może oczekujecie niespodzianki? Bo MOK ma coś dla Was, bez kolizji z kalendarzem, który wyznacza świętowanie we wtorek. W sobotę 5 marca, a właściwie wieczór dedykowany został odkrywaniu kobiecości w gronie innych pań i ekspertów.

Jak zrobić prosty, codzienny makijaż? Jak poprzez taniec wyzwolić dobre emocje? Jak pozbyć się stresu i napięć w ciele? Na te trzy zagadnienia z pewnością otrzymacie wyczerpującą odpowiedź, a przy okazji może będzie to dla Was motywacją do regularnej aktywności i pracy nad sobą, która zawsze przynosi dobre efekty.

Dzień Kobiet czyli Piękno/harmonia/relaks”
5.03.2022 r., godz. 18:00-20:30
Mysłowicki Ośrodek Kultury, ul. Grunwaldzka 7
Wstęp wolny

 

BLOK 1, godz. 18:00-18:45

„ODSŁOŃ SWOJE PIĘKNO” – pokaz makijażu codziennego, który każda z nas może wykonać

z satysfakcjonującym efektem. Celem tej prezentacji jest też pokazanie uczestniczkom, jak zwykły, krótki makijaż jest w stanie wpłynąć na samopoczucie, pewność siebie, a nawet seksapil, przy zachowaniu delikatności i naturalności.

Prowadzenie - ESTERA KOZIELSKA MAKE-UP

 

BLOK 2, godz. 18:50-19:50

„LADIES DANCE” - warsztat taneczny, którego celem jest otwarcie na wyzwolenie w sobie emocji w relacji ciało i muzyka. Poprzez taniec można wydobyć swoje piękno, zmysłowość i temperament.

Prowadzenie – Weronika Janowicz

 

BLOK 3, godz. 19:50-20:30

„ZACHOWAJ RÓWNOWAGĘ” – warsztat relaksacji z elementami jogi. Podczas tych zajęć instruktorka przekaże paniom kilka prostych wskazówek, w jaki sposób na co dzień można zmniejszyć poziom stresu, zniwelować napięcia w ciele, w tym w szczególności kręgosłupie, i poprawić swoje samopoczucie.

Prowadzenie – Lidia Grządziel

 

MOK zaprasza Panie w każdym wieku. Dla wszystkich uczestniczek przygotował drobne upominki i elegancki poczęstunek.

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

© 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search