Informacje

Informacje

Nowy rok szkolny rozpocznij z robotami

Trwają zapisy na nowy rok szkolny w Akademii Legorobotyki i Programowania „Robomania”. Zajęcia będą odbywać się jak zwykle w Mysłowickim Ośrodku Kultury przy Grunwaldzkiej.

Wybierać można spośród trzech niezależnych kursów w zależności od wieku i poziomu zaznajomienia z tematyką programowania:

  1. „Konstruktor programista” (8-12 lat)dla zupełnie początkujących legomaniaków, uwielbiających konstruowanie, sterowanie i proste programowanie robotów;
  2. „Zawodowy programista” (10-14 lat)dla zupełnie początkujących kodomaniaków, którzy chcieliby nauczyć się krok po kroku programowania tekstowego w Pythonie, języku wykorzystywanym w NASA, Google, Amazon itd.
  3. „Programista profesjonalista” (12-17 lat)dla już trochę programujących supermaniaków, którzy jeszcze bardziej chcą rozwijać swoje umiejętności (zaawansowany Python, C++, Arduino itd. – poziom akademicki!).

– Zajęcia odbywają się raz w tygodniu, zawsze po południu i trwają 2 godziny, od 18.00 do 20.00, w przypadku kursów „Zawodowy programista” i „Programista profesjonalista” lub 2,5 godziny, od 17.30 do 20.00, dla „Konstruktora programisty”. Przypominamy, że wakacyjne zapisy to większa szansa na pewne miejsca w grupach – informują organizatorzy z Akademii Legorobotyki i Programowania „Robomania”.

Zapisy: www.robomania.pl, zakładka Warsztaty. Dodatkowe pytania: infolinia 730 999 823 w godz. 17.00-20.00.

fot. Akademia Legorobotyki i Programowania „Robomania”

 

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

© 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search