Informacje

Informacje

Opłaca się meldować w Mysłowicach // Wymyślił hasło i wygrał telewizor

W kwietniu magistrat ruszył z kampanią promocyjną, w ramach której każdy nowo zameldowany mieszkaniec naszego miasta otrzymuje prezenty. Ci, którzy dodatkowo zechcieli wziąć udział w konkursie na hasło promocyjne Mysłowic, walczyli o atrakcyjne nagrody.

– Główną nagrodą był telewizor o wartości 10 tys. zł, drugą nagrodą był robot kuchenny, a trzecie miejsce to hulajnoga elektryczna – wylicza Anna Górny, rzecznik prasowy Urzędu Miasta Mysłowice.

Nowym telewizorem cieszy się już Jacek Machnio, który na Śląsk i do Mysłowic przyjechał za pracą aż z Biłgoraja. Świeżo upieczony mysłowiczanin swoim hasłem zachęca:

„Zacznij nowe życie w mieście Mysłowice!”.

– Wiąże się to z moją pracą zawodową. Jestem inżynierem budownictwa, zajmuję się budową linii stacji kolejowych. Akurat ten rejon Śląska ma rozwiniętą infrastrukturę kolejową. Od kwietnia z żoną wprowadziliśmy się do Mysłowic. Akurat zobaczyliśmy billboardy akcji „Zamelduj się w Mysłowicach”, wzięliśmy udział, no i się udało – opowiada Jacek Machnio.

„Zacznij nowe życie w mieście Mysłowice!”, „Miasto Mysłowice – miasto mądrych zmian”, „Miasto Mysłowice moim domem”. Te trzy zwycięskie hasła w przyszłym roku mają też pojawić się na materiałach promocyjnych miasta, m.in. kalendarzach czy koszulkach. Tymczasem akcja „Zamelduj się w Mysłowicach” trwa.

– Bardzo dużo osób kupuje w naszym mieście i mieszkania, i domy, ale przez to, że pracują w miastach ościennych, nie meldują się u nas. Chcieliśmy ich zachęcić do tego, żeby się zameldowali, identyfikowali z miastem – tłumaczy Anna Górny.

Każdy, kto dokona meldunku na terenie Mysłowic, otrzyma pakiet powitalny, składający się z miejskich gadżetów oraz książeczki z kuponami rabatowymi na zakupy i usługi do mysłowickich przedsiębiorców. A sam proces meldunkowy jest prosty i szybki.

Od początku trwania akcji w naszym mieście zameldowało się niespełna 300 osób. Na pakiety powitalne nowo zameldowani mieszkańcy mogą liczyć do końca roku.

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

© 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search