Informacje

Informacje

Szanowne Panie, dbajcie o swoje bezpieczeństwo. Rusza kurs samoobrony dla kobiet.

W październiku klub Siła Mysłowice startuje z zajęciami samoobrony dla pań. Zapisy trwają. Samoobrona to nie tylko fizyczne, ale i psychiczne przygotowanie do ewentualnego ataku. Jeśli nie czujecie się bezpiecznie, spacerując same po zmroku, chcecie nabrać pewności siebie, ale też siły i kondycji, to zajęcia dla Was.

Pierwsze spotkanie zaplanowane jest na środę 6 października o godz. 20.30 w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Bończyka. Zapisy pod numerem telefonu 512 354 542 przyjmuje Sebastian Stachoń, wielokrotny mistrz Polski i Europy w kickboxingu. Zajęcia poprowadzi on wspólnie z Karolem Cichowskim, który ukończył kurs walki wręcz w bliskim kontakcie dla żołnierzy sił zbrojnych.

Obaj są na co dzień strażnikami miejskimi.

– Zajęcia będą odbywać się na podstawie kursów dla kobiet, które organizowałem w latach poprzednich i będą poszerzone o kolejne techniki. Program jest stworzony i ukierunkowany przede wszystkim na kobiety. Obejmuje proste i skuteczne techniki zaczerpnięte z zapasów, kickboxingu, muay thai, ju-jitsu, karate, judo, boksu i krav magi. Na zajęciach nie jest wymagana dobra kondycja – poprawimy ją na miejscu – zachęca Sebastian Stachoń.

Program będzie obejmował zagadnienia zarówno praktyczne, jak i teoretyczne, ćwiczenia rozciągające i kondycyjne na umiarkowanym poziomie. Panie poznają również punkty witalne i newralgiczne, które będą wykorzystywane w technikach obronnych.

– Zalecany wygodny strój sportowy, który można poszarpać i wygnieść. Ćwiczymy bez obuwia, boso, w skarpetkach bądź stopkach. Wszystkie łańcuszki, kolczyki, pierścionki itp. w miarę możliwości zostawiamy w domu bądź w szatni – dodaje Stachoń.

Źródło: itvm.pl

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

© 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search