Koleje Śląskie

Chcesz zmienić zawód? Koleje Śląskie zapraszają na kurs! Zostań maszynistą!

Czy wiecie, że pierwszym maszynistą w Polsce był Leon Miastowski? 14 czerwca 1844 roku jako pierwszy na ziemiach polskich poprowadził parowóz Kolei Warszawsko-Wiedeńskiej podróżując pomiędzy Warszawą a Grodziskiem Mazowieckim.

- Możecie iść śladami Leona Miastowskiego i zostać maszynistą Kolei Śląskich! Już 2 września 2022 roku rozpocznie się kurs na licencję maszynistę odbywający się w centrum szkoleniowym Ośrodka Szkolenia i Egzaminowania Maszynistów i Kandydatów na Maszynistów Kolei Śląskich w Katowicach przy ul. Raciborskiej 58 – zapraszają Koleje Śląskiej.

Nasz kurs to 298 godzin nauki, które realizujemy w systemie weekendowym /piątek 4h, sobota 8h, niedziela 8h/ w systemie stacjonarnym.

Kurs startuje 2 września 2022 r. w Ośrodku Szkolenia i Egzaminowania Maszynistów i Kandydatów na Maszynistów Kolei Śląskich w Katowicach. W cenie: 4 200 złotych

Aby zostać uczestnikiem kursu należy pobrać formularz zgłoszenia, wypełnić go i przesłać na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Formularz zgłoszenia znajdziecie: https://bit.ly/39NtpLA

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

© 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search