Kultura

7 uczuć // Niech Żyje Rynek

MOK i Miasto Mysłowice zapraszają na projekcję filmu „7 uczuć” już 31 lipca o godz. 21. Radość, złość, smutek, strach, samotność, wstyd i poczucie winy. Adaś Miauczyński powraca do czasów swojego dzieciństwa, kiedy – jak większość z nas – miał spory problem z nazywaniem towarzyszących mu wtedy emocji...

Aby poprawić jakość swego dorosłego już życia, postanawia powrócić do tamtego nie do końca – jak się okazuje – beztroskiego okresu, by nauczyć się przeżywania siedmiu podstawowych uczuć. Ta ekstremalnie nieprzewidywalna podróż do przeszłości obfituje w szereg przezabawnych, wręcz komicznych sytuacji, ale niesie za sobą również moc wzruszeń i refleksji.


Warto dodać, że rzadko się zdarza, aby w jednej produkcji filmowej wzięło udział tak wielu znakomitych aktorów. Obok sprawcy tego przedsięwzięcia, czyli reżysera Marka Koterskiego, gwarancją jakości filmu są te nazwiska: Marcin Dorociński, Katarzyna Figura, Maja Ostaszewska, Andrzej Chyra, Tomasz Karolak, Magdalena Cielecka, Łu-kasz Simlat, Sonia Bohosiewicz, Andrzej Mastalerz, Robert Więckiewicz.


Wieczór filmowy na płycie Rynku z pewnością umilą Wam przytulne loże paletowe, leżaki, poduchy, hamaki. Zachęcamy też do korzystania z oferty lokalnych gastronomów: pysznej pizzy, wielu rodzajów kawy i lodów.
Wstęp na projekcję jest bezpłatny.

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

© 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search