Kultura

Bez Puenty Impro // Krótkie formy komediowe

Noworoczne postanowienia są idealne, aby je łamać. Podczas najbliższego spektaklu w MOK będziesz mógł zadecydować jakie postanowienie mają złamać aktorzy, a oni zaimprowizują je na scenie w spektaklu opartym na krótkich formach komediowych. Będzie zabawnie, luźno i bezprecedensowo.

Bez Puenty Impro to grupa zawodowych artystów: aktorów, muzyków i wokalistów, którzy wspólnymi siłami tworzą spektakle improwizowane. Jest to coś, co zdecydowanie wyróżnia nas na tle innych grup. Każdy z nas jest inny i każdy z nas wnosi do spektaklu coś oryginalnego. Swoje doświadczenia z desek teatralnych na terenie całego kraju z przyjemnością przelewamy na deski teatru improwizowanego. Występowaliśmy na deskach Teatru Rozrywki w Chorzowie czy Kinoteatru Rialto.

Wydarzenie zostanie przeprowadzone zgodnie z obowiązującymi aktualnie obostrzeniami. Na sali widowiskowej obowiązuje limit osób - 30% miejsc. Do limitu nie są wliczane osoby zaszczepione. Przed wejściem prosimy o wypełnienie oświadczenia o stanie zdrowia.

21/01/2022
MOK Brzezinka / Laryska 5
godz.: 20:00
wstęp: 20 zł
Bilety do nabycia w kasach MOK i na portalu Kup Bilecik od 5 stycznia.

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

© 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search