Kultura

Bez Puenty Impro // krótkie formy komediowe

Kolejna odsłona niezwykłego, improwizowanego i prześmiesznego wydarzenia z udziałem niezastąpionych aktorów z grupy Bez Puenty Impro już 18 lutego, a zatem jak zwykle - w trzeci piątek miesiąca w MOK-u Brzezince!

O CO TU CHODZI?

To wydarzenie przyjmuje formę krótkich, improwizowanych scenek, które zazwyczaj wyzwalają salwy śmiechu wśród publiczności. Dlaczego? Bo aktorzy sami nie wiedzą, o czym będą mówić, jak będą grać i posługują się wyłącznie tym, co przyniesie im chwila i ich własna wyobraźnia.

CO CIĘ TAM CZEKA?

Dobra zabawa, element zaskoczenia, a może nawet i Twoje własne 5 minut na scenie? Publiczność uczestniczy w wydarzeniu przez cały czas jego trwania, napędzając aktorów do różnych, czasem dziwnych interakcji... Nigdy nie wiadomo, czy nie staniesz się tematem ich żartów, albo jedną z kluczowych postaci odgrywanej historii...

CO TO ZA JEDNI?

Aktorzy nie mają scenariusza, ale paradoksalnie - są świetnie przygotowani. Posługują się pewnym schematem i oczywiście - korzystają ze swojego doświadczenia i nienagannego warsztatu. Każdy aktor i aktorka ma swoją niezwykłą osobowość, którą pokazuje na scenie.

Bez Puenty Impro to grupa zawodowych artystów: aktorów, muzyków i wokalistów, którzy wspólnymi siłami tworzą spektakle improwizowane. Jest to coś, co zdecydowanie wyróżnia ich na tle innych grup. Każdy z nich jest inny i każdy wnosi do spektaklu coś oryginalnego. Swoje doświadczenia z desek teatralnych na terenie całego kraju z przyjemnością przelewają na deski teatru improwizowanego. Występowali na deskach Teatru Rozrywki w Chorzowie czy Kinoteatru Rialto.

WAŻNE INFO

Zabierzcie ze sobą maseczki. Przed wejściem będziemy prosili o wypisanie oświadczenia o stanie zdrowia.

18/02/2022
MOK Brzezinka / Laryska 5
g. 20:00
wst
ęp: 20 zł
Bilety do nabycia na portalu Kup Bilecik oraz w kasie MOK w dniu wydarzenia.

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

© 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search