Kultura

Impreza taneczna na Rynku

Miejska potańcówka doskonale wpisała się w kalendarz Niech Żyje Rynek. Nie może jej zabraknąć również w tym sezonie, tym bardziej, że przez wiele miesięcy, z powodów pandemicznych, nasza aktywność była ograniczona. Będzie więc okazja, żeby poszaleć w miłym towarzystwie na jednym z najładniejszych centralnych placów na Śląsku.

A smaczku dodaje fakt, że tym razem muzyka będzie grana na żywo! Set składający się z największych hitów, począwszy od lat 60-tych do dziś, zagra znakomity zespół żywych instrumentów i szalonych facetów – Wytrawni Band. Sami o sobie mówią, że są kompilacją sześciu przeróżnych i nieco zwariowanych, tętniących testosteronem męskich osobowości, które łączy miłość do muzyki i profesjonalne podejście do niej. Świetne rzemiosło, super energia, charyzma wokalu…Naprawdę nie można chcieć więcej, na pewno nie muzycznie. Ale organizacyjnie można! Otóż dla uczestników zabawy rozstawimy duży taneczny parkiet, aby mogli swobodnie i bezpiecznie pląsać do dźwięków płynących ze sceny.

O tym, że na Rynku można dobrze zjeść i zamówić najbardziej wyszukane napoje, wspominać nie trzeba, bo ta strefa, pięknie i wygodnie wyposażona, tętni życiem już od 1 czerwca.

Niech Żyje Rynek, muzyka i taniec. Przybywajcie 25 czerwca, start o godz. 19:00!

 

 

 

 

 

 

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

© 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search