Kultura

Kasia Lins na Alternatywie

Pora na kolejne wydarzenie w ramach projektu Mysłowice Alternatywnie. Tym razem na mysłowickim Rynku, w najbliższą sobotę – 15 sierpnia o godz. 20.30. zagra Kasia Lins.

 

Kasia Lins to wokalistka, pianistka, kompozytorka i autorka tekstów. W 2018 roku wydała długogrający album „Wiersz Ostatni”, który spotkał się z doskonałym odbiorem zarówno słuchaczy, jak i dziennikarzy. Jej muzykę, koncerty i klipy charakteryzuje duszna atmosfera i kinematograficzny nastrój. W 2019 została dwukrotnie nominowana do nagrody Fryderyki 2019 w kategorii Album Roku Pop Alternatywny za płytę Wiersz Ostatni oraz w kategorii Autor Roku.

29 maja ukazał się najnowszy album artystki zatytułowany „Moja Wina”.

Moja wina to zbiór opowiadań o piekle i raju, niemocy i pragnieniu, upadkach i uniesieniach, który w sposób rytualny, wykorzystując niekiedy liturgiczny dialekt, obserwuje manię kultu, dzieli się wątpliwościami, snuje opowieść o mocach i słabościach.

„Moja wina” to odurzająca warstwa instrumentalna, wsparta niepokojącymi wokalizami i chórami. Mszalny charakter muzyki toczy walkę ze świeckim wydźwiękiem treści.

 O chłodne napoje w ten gorący sobotni wieczór zadba nasz partner - On Lemon Polska. Wydarzenie finansowane jest ze środków Mysłowickiego Budżetu Obywatelskiego.

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

© 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search