Kultura

Kino letnie – I tak cię kocham

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mysłowicach zaprasza w ostatni piątek sierpnia do Parku Słupna na bezpłatny seans filmowy w ramach cyklu filmowego leżakowania.

MOSiR wyświetli film „I tak cię kocham”. Mężczyzna z kapitalnym poczuciem humoru i konserwatywną rodziną na głowie (Kumail Nanjiani) spotkał przypadkiem nowoczesną dziewczynę, która miała dosyć związków (Zoe Kazan). Połączyła ich miłość od pierwszego wejrzenia. Jednak na drodze do szczęścia stanie szereg przeszkód i wyzwań, którym zakochani będą musieli stawić czoła. Gdy wydaje się, że cały świat – na czele z rodziną – sprzysiągł się, by zburzyć ich szczęście, to właśnie w sytuacjach pozornie bez wyjścia, życie potrafi pokazać swoje najzabawniejsze oblicze.

„I tak cię kocham”, uznane za jedną z najzabawniejszych komedii romantycznych dekady (Variety), było odkryciem festiwalu Sundance, zdobyło nagrodę publiczności na MFF w Locarno i stało się wielkim przebojem amerykańskim kin, obecnie zaś bije rekordy popularności na świecie. W wielu rankingach wspomina się, że ta porywająca love story, którą zainspirowało samo życie, ma duże szanse na oscarowe nominacje.

Film podbił serca widzów świeżością, humorem oraz uniwersalnym przesłaniem: nigdy nie należy tracić nadziei.

Idealna recepta na piątkowy wieczór to świetny film, zimne napoje, smaczne jedzonko, kameralna sceneria. Zainteresowani?

Zgarniaj rodzinę, przyjaciół i ekipę.

26.08.2022 r.
godz. 21:00!
Wstęp bezpłatny

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

© 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search