Kultura

LIVE Q&A / Inkubator Muzyczny

Od wielu lat Mysłowice kojarzą się z muzyką. Hasło „Mysłowice dobrze brzmiące” wciąż pojawia się w przestrzeni publicznej i nadal jest aktualne. Jako instytucja kultury, która stale współpracuje z zespołami muzycznymi i muzykami indywidualnymi, chcielibyśmy wzmocnić wydźwięk tych słów i zaprosić Państwa do wspólnego projektu, który nazywa się „Inkubator Muzyczny”.

Podczas najbliższej transmisji na żywo – 16 kwietnia o godz. 18 --chcielibyśmy opowiedzieć więcej na temat projektu, przybliżyć jego ideę, zaprezentować pierwszych wykonawców w naszej bazie, opowiedzieć o najbliższych planowanych wydarzeniach i ich formule, ale przede wszystkim - odpowiedzieć na Wasze pytania. Jeśli zastanawialiście się, czy warto zgłosić się do tego projektu i z czym wiąże się to uczestnictwo, jeśli jest coś, co chcielibyście jeszcze wiedzieć odnośnie Inkubatora Muzycznego - śmiało dołączajcie do naszej transmisji!

Pytania będzie można zadawać zarówno bezpośrednio w komentarzach podczas trwania transmisji, ale także wcześniej - np. w dyskusji tego wydarzenia. Na pewno na wszystkie pytania uzyskacie odpowiedź.

Więcej na temat projektu przeczytacie tutaj: www.m-ok.pl/inkubator-muzyczny.

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

© 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search