Kultura

Najlepsza polska alternatywa ponownie zabrzmi w Mysłowicach!

Mysłowicki AlterFest powraca. Jak zapowiadają organizatorzy, dziesiąta edycja festiwalu będzie wyjątkowa, bo z okazji jubileuszu zagrają artyści, których mogliśmy już usłyszeć podczas poprzednich edycji imprezy, ale także dlatego, że festiwal zmienia swoją lokalizację. Wydarzenie odbędzie się 29 i 30 lipca w mysłowickim Parku Słupna.

W piątkowe popołudnie organizatorzy AlterFestu ujawnili pierwsze szczegóły dotyczące tegorocznej, jubileuszowej edycji festiwalu. Jak mogliśmy przeczytać niedawno w mediach społecznościowych, impreza opuszcza kościół ewangelicki – teraz już wiemy, że nową lokalizacją jest Park Słupna. -To nie była łatwa decyzja, ale jednak uznaliśmy, że pora zrezygnować z kościoła. Jest to wyjątkowe i niepowtarzalne miejsce, ale wiemy też, że przestrzeń ta z przyczyn technicznych i ze względu na bezpieczeństwo z roku na rok staje się coraz trudniejszym miejscem do organizacji tego typu wydarzeń. Nie będziemy starali się naśladować, ani udawać dotychczasowego klimatu festiwalu, ale zapewniam, że nadal będzie to impreza wyjątkowa i kameralna – mówi Łukasz Prajer, twórca festiwalu.

Jeszcze w kwietniu poznamy pierwszych artystów, których muzykę będziemy mogli usłyszeć na festiwalu. Będą to wykonawcy, którzy gościli już na poprzednich edycjach AlterFestu – w ten sposób podkreślone zostanie dziesięciolecie imprezy. - Chcemy spędzić ten wyjątkowy czas z artystami, których znamy, cenimy i lubimy. Liczymy również na obecność uczestników poprzednich edycji festiwalu, niech będzie jak najbardziej domowo, rodzinnie, przyjemnie. Spotkajmy się i spędźmy ten czas wspólnie! – dodaje Prajer.

W sprzedaży są już dwudniowe karnety na mysłowicki festiwal, obecnie w promocyjnej cenie 65 zł. Od momentu ogłoszenia pierwszych artystów cena karnetów wzrośnie do 80 zł, w tym samym momencie do sprzedaży trafią także bilety jednodniowe (50 zł). Karnety do kupienia na portalu KupBilecik.pl.

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

© 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search