Kultura

Odczarowane Podwórka na Bis!

Kto pamięta „Odczarowane Podwórka”? Akcja powraca! W maju pojawimy się w dzielnicach Piasek – 18 maja  i Rymera – 20 maja.

Przygotowaliśmy program pełen animacji i warsztatów. Nie zabraknie też gier i zabaw podwórkowych. Będzie muzycznie, głośno, a dodatkowe uśmiechy na twarzach dzieci z pewnością wywoła zabawny MOKuś – nasza maskotka.

Warto dodać, że do współpracy zaprosimy Rady Dzielnic, lokalnych przedsiębiorców, organizacje pozarządowe i służby mundurowe.

Podczas poprzedniej akcji były animacje, murale, malowanie „złomka”, tańce, wspólne budowanie mini – placów zabaw, ale przede wszystkim masa radości i niezwykła moc i chęć odmiany swojego najbliższego otoczenia. Wówczas mieszkańcy zgłoszonych do konkursu podwórek wykazali się ponadprzeciętną aktywnością, a Mysłowicki Ośrodek Kultury, wychodząc poza swoje ściany, stał się prawdziwym mobilnym domem kultury.

Nadeszła wiosna, powoli żegnamy pandemiczny, trudny czas i wracamy do tematu, bo znowu chcemy odwiedzić Was na smutnych i szarych podwórkach, zamieniając je w wesołe i kolorowe familijne zakątki.

.

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

© 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search