Kultura

Party is Over

Przed nami kolejne wydarzenie z cyklu Mysłowice Alternatywnie. W najbliższą sobotę, 5 września o godz. 20.30 na mysłowickim Rynku zobaczymy i usłyszymy duet The Party Is Over!

The Party is Over to pochodzący z Katowic duet tworzący nowoczesne electro/trip-hop. Michał i Daria rozpoczęli współpracę w 2016 roku, mając na koncie indywidualne muzyczne sukcesy. Michał, głównie na polu rocka, Daria - soulu. Doświadczenie zebrane z tych gatunków słychać w kompozycjach Michała i imponującej skali głosu Darii. Muzyka The Party Is Over łączy klubową energię, zmysłowy vibe i taneczną lekkość. Ich koncerty zaskakują klimatem rodem z klubów techno, gdzie świdrujące syntezatory mieszają się z intrygującym wokalem i rzetelnie wyrzeźbionym basem. Na scenie występują też z VJ-ką Princess Aną, której wizuale potęgują wrażenie kontrolowanego niepokoju.

Duet ma koncie 2 płyty długogrające: „ Stolen Symphonies” i świeżutką "Pluton staje się Planetą" oraz 2 EP. Podczas pracy nad materiałem mieli okazje współpracowac z Maciejem Wojcieszkiewiczem (Stendek, Lasy) oraz Bartoszem Szczęsnym z duetu Rebeka.

W ciągu kilku lat działalności, The Party Is Over intensywnie koncertowali w całym kraju. Gościli zarówno na licznych imprezach lokalnych (Industriada, Cztery Pory Roku Festival, Ars Independent), oraz ogólnopolskich festiwalach (Cudawianki w Gdynii, SOFAR we Wrocławiu). Zostali również gośćmi czeskiego festiwalu Hradecky Slunovrat oraz wyjątkowego AlterFestu w Mysłowicach goszcząc w trakcie swojego występu Miuosha. Na stałe zagościli w ramówce Chillizet oraz radia Kampus w audycji Same Sztosy.

Projekt "Mysłowice Alternatywnie" finansowany jest ze środków Mysłowickiego Budżetu Obywatelskiego.

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

© 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search