Kultura

„Pchła Szachrajka” - na mysłowickim Rynku

12 lipca o godzinie 15:00 MOK  w Mysłowicach zaprasza na mysłowicki Rynek, na spektakl dla dzieci "Pchła Szachrajka”. Będzie to pierwsze familijne wydarzenie w ramach akcji organizowanej przez Mysłowicki Ośrodek Kultury w ramach akcji NIECH ŻYJE RYNEK. Wstęp jest bezpłatny.

Spektakl „Pchła Szachrajka” w wykonaniu Teatru Żelaznego to kolorowe widowisko dla najmłodszych widzów, w czasie którego, dzieci odbędą wspaniałą podróż z małą, krnąbrną i bardzo psotną Pchełką. Pomysłowa scenografia przenosi widzów do kolejnych miejsc, jakie odwiedza bohaterka. Muzyka lat 20-tych, barwna scenografia, wartka gra aktorska sprawiają, że widzowie bawią się fantastycznie. Odwiedzając kolejne miejsca, przemierza lądy i morza, by dostarczyć dzieciom wiele emocji, a także niezliczonych powodów do śmiechu. Barwne lalki i wesołe piosenki sprawią, że najmłodsi widzowie pokochają teatr i zapoznają się z najlepszą literaturą dziecięcą.

Na miejsce wydarzenia zostanie wydzielona osobna strefa na Rynku. Widzowie proszeni są o przestrzeganie wy-tycznych – zachowanie odpowiedniej odległości lub zasłonięcie nosa i ust, gdy jest to niemożliwe, a także pozostanie w wyznaczonej strefie i nieprzenoszenie leżaków lub krzeseł. Ilość osób, która może uczestniczyć w wydarzeniu wynosi 150 osób.

W przypadku niesprzyjających warunków pogodowych, spektakl odbędzie się na sali widowiskowej MOK przy ul. Grunwaldzkiej 7.

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

© 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search