Kultura

Spodziewaj się niespodziewanego! Mysłowicki Ośrodek Kultury zaprasza na Wieczory Impro.

Wieczory pełne dobrej zabawy wracają do Mysłowickiego Ośrodka Kultury na Brzezince! Spektakle improwizowane, bo o nich mowa, na stałe zagoszczą w jesiennym repertuarze. Spotykać będziemy się w każdy trzeci piątek miesiąca o 20:00.

 

17 września o 20:00 na scenie MOK-u zobaczymy grupę „Bez Puenty", w której skład wchodzą profesjonalni aktorzy teatralni, m. in. Szymon Paszek, Prezes Impro Silesia, który uczył się od najlepszych polskich i zagranicznych trenerów improwizacji.

Jak mówią aktorzy:  Zapraszamy na wyjątkowe i niepowtarzalne wydarzenie! Spektakl, który powstanie na Waszych oczach będzie w pełni improwizowany! Kompletny brak scenariusza i reżyserii sprawia, że nigdy nie wiadomo co wydarzy się na scenie... Jedno jest pewne: będzie oryginalnie i zabawnie! Zapraszamy więc serdecznie na spektakl improwizowany grupy „Bez Puenty” działającej w ramach Teatru Pointa. Wystąpią dla Was zawodowi aktorzy, wokaliści i improwizatorzy. Zapnijcie pasy i spodziewajcie się... niespodziewanego!

 

Wydarzenie przeprowadzone zostanie w pełnym reżimie sanitarnym. 

Bilety w cenie 30 zł dostępne są w sprzedaży w Kasach MOK, ul. Grunwaldzka 7, Laryska 5, a także na portalu Kup Bilecik.

 

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

© 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search