Kultura

Stand Up - Michał Pałubski i Damian „Viking” Usewicz

W programie „Życie 3.0” - Damian -Viking Usewicz, szczeciński komik, który swoimi żartami nie odpuszcza ani sobie, ani swoim bliskim, ani nikomu innemu! Na scenie komediowej od ponad 10 lat. W swoich występach nieszablonowo porusza tematy z życia wzięte okraszając je czarnym humorem i mnóstwem dystansu do siebie.

Widziany na Ryjku, w Comedy Central, a także na platformach WOW i Playerze. Dostał się do finałów PAKI, ale tam go nie widziano, bo… COVID! Z programu „Życie 3.0” dowiecie się, co sprawia, że jesteśmy tym, kim jesteśmy, dlaczego warto być uprzejmym, jak karał go ojciec i czemu Viking nie cierpi dworca w Gliwicach oraz dlaczego mały pęcherz w dużym ciele to nienajlepszy zestaw.

W programie „Jak myślisz, że jest ok- to nie jest ok”- Michał Pałubski:

- Mówi się, że głupota nie boli i faktycznie na co dzień Michał nie odczuwa objawów bólowych, bo jego głupota objawia się przemyśleniami, ale nie takimi mądrymi, które pchną świat do przodu… to są takie głupie przemyślenia, najgłupsze z głupich… chcesz zobaczyć jak głupi może być człowiek inteligentny? Chcesz poprawić sobie samoocenę? Przyjdź na nowy program Michała i już po kilku minutach uznasz, że zasługujesz na Nagrodę Nobla.

11/03/2022
Godz. 19:00

MOK Grunwaldzka
Wstę
p; 35 zł
Informacje o występie oraz zakup biletów grupowych: 608 785 994

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

© 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search