Kultura

Święto tańca

29 kwietnia to Międzynarodowy Dzień Tańca. Jak uczcić taki dzień? Zapraszamy Was do wspólnego świętowania z konkursem! Nie możemy spotkać się na żywo, ale wszyscy skutecznie praktykujemy spotkania on-line. Pochwalcie się swoimi wyczynami i żartami tanecznymi publikując krótkie filmiki pod postem konkursowym na naszym facebook-u. Dla zwycięzców mamy fajne nagrody:  
  • karnet na wybrane zajęcia taneczne w MOKu (bo kwarantanna przecież kiedyś się skończy oraz oryginalne nagrody rzeczowe ufundowane przez naszych instruktorów: 3 bony o wartości 50 zl każdy na zakup akcesoriów tanecznych od Studia Choreografii i Teatru Tańca prowadzonego przez Magdalenę Ławniczek (sklep.studiomovement.pl)
  • koszulki i chusty od StageArt Dance Studio, którego współtwórczynią jest Weronika Zacher.
  Czas start! Konkurs zamykamy o północy w najbliższą środę.   Obok muzyki, taniec to druga uniwersalna forma wyrażania emocji, idealny i wszechstronny język, którym można opowiadać przeróżne historie, przekazać ważne treści i uczucia. Taniec, szczególnie w przypadku dzieci, wypełnia ich wielką potrzebę ruchu i rozladowania energii.   Wszyscy znamy takie postacie, jak wybitna Pina Bausch, oryginalna i prekursorska Krystyna Mazurówna, czy telewizyjne gwiazdy: Stefano Terazzino, Iwona Pavlović. Od wielu lat taniec jest niemal wszechobecny, wręcz stał się modny. Nie sposób wymienić wszystkie style i rodzaje. MOK, zawsze wychodząc naprzeciw oczekiwaniom odbiorców, może się pochwalić bardzo bogatą ofertą zajęć tanecznych. Musimy też dodać, że naszych instruktorów dobieramy starannie, stawiając na profesjonalizm, otwartość i jeszcze „to coś”, co powoduje, że dzieciaki wyjątkowo sympatyzują ze swoimi nauczycielami. Zatem przypomnijmy, co i kto tworzą naszą ofertę taneczną:
  • taniec towarzyski z uroczą Olą Marzec i profesjonalną Anią Kaczmarzyk
  • taniec współczesny ze zjawiskową Weroniką Zache
  • modern jazz, contemporary dance, modern gymnastic dance, baby ballet z wszechstronną Magdą Ławniczek
  • nowość! Taniec duszy FLAMENCO z temperamentną Asią Mazurek.

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

© 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search