Kultura

Święto Teatru! Bez Puenty Impro, Epidemia

Wielkimi krokami zbliża się Międzynarodowy Dzień Teatru, który obchodzony jest 27 marca. MOK postanowił przedłużyć świętowanie i zaprosić widzów na teatralny weekend w MOK-u Brzezince, gdzie będzie można zobaczyć różne formy tej sztuki – od improwizacji, po pantomimę i komedię.

26 marca, w sobotę zaprezentowane zostaną spektakle w wykonaniu grup teatralnych, dla których MOK jest niemalże drugim domem – to tutaj odbywają się ich próby, tutaj powstają ich spektakle, tutaj prezentują się także Państwu - na deskach Kultowego Kinoteatru Znicz.

- O godzinie 19:00 zapraszamy na spektakl improwizowany – krótkie formy komediowe w wykonaniu Bez Puenty Impro. To niezwykle humorystyczna, nieprzewidywalna dawka świeżej energii! Spektakl nie posiada scenariusza i czynnie uczestniczy w nim także publiczność. Jesteście fanami telewizyjnych „Spadkobierców”? Nasze Impro to coś dla Was! – zapraszają pracownicy MOK.

Tuż po scenicznych improwizacjach pora na wielką premiere - spektakl Teatru Epidemia.

26/03/2022r. (sobota),
MOK Brzezinka / Laryska 5
godz. 19:00
wstęp wolny

Teatralna Niedziela – Kobieta na zamówienie

- Dzień później, 27 marca zapraszamy Państwa na Teatralną Niedzielę. Tym razem gościmy rzeszowski Ave Teatr, który zaprezentuje komedię teatralną pt. „Kobieta na zamówienie” – zapraszają pracownicy MOK.

Szczegóły na: https://www.facebook.com/events/489357179460598/

27/03/2022r. (niedziela)
MOK Brzezinka / Laryska 5
godz. 19:00

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

© 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search