Kultura

Sztuka miłości

W  najbliższy piątek - 26 sierpnia, odbędzie się ostatni koncert w ramach Mysłowice Alternatywnie - Starówka. Wystąpi  ARS LATRANS Orchestra ze „Sztuką Miłości” godzina 19:00. Na mysłowickim Rynku wystąpi wyjątkowy projekt muzyczny! Wstęp wolny.

ARS LATRANS Orchestra to autorski projekt muzyczny tworzony specjalnie na organizowany przez Stowarzyszenie ARS LATRANS, interdyscyplinarny festiwal sztuki. Każdego roku kolektyw zaprasza do współpracy kilkunastu muzyków, którzy wspólnie komponują utwory inspirowane tematem festiwalu. W tym roku artyści wzięli na warsztat emocje rodzące się w obliczu miłości.

„Sztuka Miłości" to interdyscyplinarny projekt, który za pomocą warstwy muzyczno-lirycznej, wizualnej i teatralnej narracji opowiada historię o poszukiwaniu kontaktu z drugim człowiekiem, nawet wtedy, kiedy nie zawsze okazuje się to przyjemnym uczuciem.

Mysłowice ALTERNATYWNIE - Starówka to projekt realizowany z funduszy Mysłowickiego Budżetu Obywatelskiego i ma na celu ożywienie rynku poprzez organizację wydarzeń kulturalnych.

 

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

© 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search