Kultura

Teatralna Niedziela Mini // „Dobry Las” Teatr Gry i Ludzie

MOK Brzezinka, ul. Laryska 5 zaprasza 21 marca o godz. 16 na przedstawienie „Dobry Las” Teatru Gry i Ludzie. Spektakl odbędzie się w ramach cyklu Teatralna Niedziela Mini na deski Kultowego Kinoteatru Znicz.

Dobry las to miejsce magiczne, cudowne. Tutaj wszystkie zwierzęta żyją w zgodzie. Jednak decyzją pewnego Ministra, las ma zostać wycięty, a w jego miejscu ma zostać wybudowany… sklep!

Wszystkich mieszkańców Dobrego lasu czeka tułaczka. Łoś Grzegorz i jeż Michał także wyruszają na poszukiwanie nowego domu. Wpadają na pomysł by się przebrać za… tego wam już nie zdradzimy. Możemy tylko zapewnić, że wszystko dobrze się kończy, a łoś i jeżyk po licznych przygodach znów są u siebie.

Może jeszcze tylko taka ciekawostka: jeż Michał nie jest zwyczajnym jeżem - to jest jeż różowy!

Autor i reżyser: Maciej Nogieć
Muzyka i ruch sceniczny: Barbara Dutkiewicz
Kostiumy: Anna Kandziora
Występują: Natalia Juranek/Katarzyna Dudek, Grzegorz Lamik, Michał Piotrowski/Szymon Strużek
Ilustracje: Alicja Kocurek
Animacje: Anita Szczurowska
Realizacja techniczna: Beniamin Lediński

Czas trwania: około 50 minut.

Bilety dostępne w sprzedaży od piątku, 5 marca. Do nabycia w kasach MOK - ul. Laryska 5 i Grunwaldzka 7, a także na portalu Kup Bilecik. Wstęp: 20 zł / dzieci do lat 3 – bezpłatnie, obowiązuje zniżka dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny (25%).

 

UWAGA!
Wydarzenie zostanie przeprowadzone w pełnym reżimie sanitarnym. Prosimy, pamiętajcie o dezynfekcji i założeniu maseczek!
Na sali widowiskowej czeka na Was 50% dostępnych miejsc. MOK zastrzega sobie prawo do odwołania wydarzenia w przypadku zaostrzenia obowiązujących obostrzeń.

 

 

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

© 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search