Kultura

Teatralna Niedziela // "Prawda" Teatr Bez Sceny

Wreszcie! Teatralna Niedziela powraca w "tradycyjnej" formie! Jak zwykle - w ostatnią niedzielę miesiąca, spotykamy się w Kultowym Kinoteatrze Znicz i wspólnie dostarczamy sobie dawki dobrego humoru, tak potrzebnej w dzisiejszych czasach!

Jeśli ktoś z Was uczestniczył już w naszym cyklu teatralnym, z pewnością pamięta spektakl Teatru Bez Sceny pt. "Kłamstwo", który został odegrany na deskach naszej sceny. Tym razem znów spotykamy się z tymi artystami, by obejrzeć spektakl dopełniający fabułę "Kłamstwa". Naszym oczom ukaże się "Prawda"!

opis spektaklu:

Florian Zeller
"PRAWDA" (La Verite) - komedia

Przekład: Barbara Grzegorzewska
Reżyseria i scenografia: Andrzej Dopierała
Produkcja i współpraca plastyczna: Ewa Dopierała
Światło i prowadzenie spektaklu: Wojciech Boruszka

Obsada:
ALICE - Agata Słowik
LAURANCE - Sara Lech
PAUL - Karol Gaj
MICHEL - Andrzej Dopierała

"Kłamstwo jest cnotą, jeśli pozwala uniknąć cierpienia.
Kłamcie drogie panie...Bądźcie cnotliwe...
Odwzajemnię się wam przy okazji" Voltaire

Uwikłany w sieć własnych kłamstw, wiarołomny mąż, ponosi konsekwencje ujawnienia prawdy. Drapieżna, gorzka komedia Zellera jest dopełnieniem wystawianego wcześniej Kłamstwa. Znakomite dialogi, zabawne sytuacje i wnikliwa analiza postaw ludzkich zrealizowana w niekonwencjonalny sposób.

 

 

UWAGA!
Wydarzenie zostanie przeprowadzone w pełnym reżimie sanitarnym. Prosimy, pamiętajcie o dezynfekcji i założeniu maseczek!
Na sali widowiskowej czeka na Was 50% dostępnych miejsc. MOK zastrzega sobie prawo do odwołania wydarzenia w przypadku zaostrzenia obowiązujących obostrzeń.

 

28/03/2021 / MOK Brzezinka / Laryska 5 / g. 19:00

wstęp: 35 zł

Bilety dostępne w sprzedaży od piątku, 5 marca. Do nabycia w kasach MOK - ul. Laryska 5 i Grunwaldzka 7 oraz na portalu Kup Bilecik.

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

© 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search