Kultura

Warsztaty on-line na żywo // ozdoba retro // walentynkowy upominek// 9 i 11 luty

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na kolejne warsztaty on-line!

Wtorek, 9.02.2021, g. 17:30 „Ozdoba w decoupage’u ze starej książki – obrazek retro”

Jeśli jesteście fanami ozdób w stylu retro z pewnością zainteresują Was te warsztaty. To ciekawy pomysł jak z pozornie niepotrzebnych już rzeczy – starych książek i serwetek przygotować bardzo oryginalne ozdoby! Dekorować możemy zarówno przedmioty przestrzenne, jak i powierzchnie płaskie – sklejkę, czy małą deseczkę. Podczas warsztatów poznacie także tajniki decoupage’u, co może być początkiem naprawdę ciekawej przygody i być może zaszczepi to w niejednym z Was nową pasję. Zajęcia prowadzić będzie Beata Jamrocha.

Potrzebne materiały: pistolet i klej na gorąco, lakier akrylowy wodny bezbarwny (forma kleju oraz lakieru), pożółkłe kartki ze starej książki (może być gazeta), sznurek konopny – pakowy, podstawka do obrazka – sklejka, serwetka z ulubionym wzorem, miękki pędzel.

 

 

Czwartek, 11.02.2021, g. 17:30 „Walentynkowy upominek”

Z okazji zbliżających się Walentynek postanowiliśmy pokazać Wam, jak wykonać prostą ozdobę-upominek, która z pewnością ucieszy kogoś bliskiego Waszemu sercu. Możecie obdarować nim kogo chcecie – sympatię, przyjaciela, mamę, babcię, a może ukochanego wujka? Wszyscy wiemy, że własnoręcznie wykonane prezenty cieszą najbardziej, zatem przygotujcie się do wspaniałej zabawy i wykonajcie z nami Walentynkowe serduszko! Naszą prowadzącą walentynką będzie tym razem Iwona Matysiak.

Materiały: klej magik, 2 kwadraty z kartonu 20 cm/20cm, koronka lub materiał bawełniany z kolorowym nadrukiem, ozdobny sznureczek 0,5 m, wstążeczka 0,5 mm kolor czerwony, czerwony filc, drut aluminiowy czerwony lub złoty grubość 1,5 mm, koralik perełka, pistolet, klej na gorąco

 

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

© 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search