Kultura

Wieczór Impro - Bez Puenty!

W Kultowym Kinoteatrze Znicz na Brzezince od wiosny znowu spodziewamy się dawki dobrego humoru. Wszystko to za sprawą nowego cyklu wydarzeń, których wcześniej w naszym mieście jeszcze nie było! 

Spektakle improwizowane, bo o nich mowa, na stałe zagoszczą w repertuarze MOK Brzezinki. Spotykać będziemy się w każdy trzeci piątek miesiąca o 20:00. Na scenie zobaczymy grupę "Bez Puenty", w której skład wchodzą profesjonalni aktorzy teatralni, m. in. Szymon Paszek, Prezes Impro Silesia, który uczył się od najlepszych polskich i zagranicznych trenerów improwizacji: Susan Messing, Jason Shotts, Rob Norman, Shawn Kinley, David Razovsky, John Cremer, Ad Hoc, Improkracja czy Wojciech Tremiszewski.

Oto parę słów od naszej improwizującej ekipy:
"Zapraszamy na wyjątkowe i niepowtarzalne wydarzenie! Spektakl, który powstanie na Waszych oczach będzie w pełni improwizowany! Kompletny brak scenariusza i reżyserii sprawia, że nigdy nie wiadomo co wydarzy się na scenie... Jedno jest pewne: będzie oryginalnie i zabawnie.

Zapraszamy wiec serdecznie na spektakl improwizowany grupy „Bez Puenty” działającej w ramach Teatru Pointa.

Wystąpią dla Was zawodowi aktorzy, wokaliści i improwizatorzy w składzie:

Natasza Ciszewska
Agnieszka Wajs
Olia Kalniei
Joanna Dolata
Natalia Bezegłów
Szymon Paszek
Michał Kirker
Bartosz Ebert Polska

Zapnijcie więc pasy i spodziewajcie się... niespodziewanego! "

Wydarzenie przeprowadzone zostanie w pełnym reżimie sanitarnym, na salę widowiskową "Kultowego Kinoteatru Znicz" możemy zaprosić 94 osoby (50% dostępnych miejsc). MOK zastrzega sobie prawo do odwołania wydarzenia z przyczyn niezależnych od nas - w razie zaostrzenia obowiązujących obostrzeń.

19/03/2021
g. 20:00
MOK Brzezinka / Laryska 5
wstęp: 20 zł

Bilety na wydarzenie dostępne w sprzedaży w Kasach MOK - ul. Laryska 5 oraz Grunwaldzka 7 od piątku, 5 marca, a także na portalu Kup Bilecik.

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

© 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search