Sport

21 września rolkarze opanują Mysłowice

Niestety, 16 września  potężna ulewa pokrzyżowała  plany organizatorom i musieli odwołać Nightskating Mysłowice. Jednak dzięki zaangażowaniu i przychylności prezydenta Dariusza Wójtowicza, udało  się szybko zorganizować nowy termin przejazdu.

Stowarzyszenie Kulturalno-Sportowe "Green" wraz z Urzędem Miasta Mysłowice, Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Mysłowicach oraz partnerem głównym imprezy CADesigner Engineering Sp. z o.o. zapraszają na Nightskating Mysłowice. Po prawie dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią wracają  na ulice Mysłowic, by wspólnie bawić się podczas przejazdu na rolkach.

Z powodu obostrzeń związanych z COVID impreza będzie tylko dla 500 osób i liczy się lista z FB, należy również posiadać wypełnione oświadczenie. 

21 września  od 19:30 zapraszamy do pod halę sportową przy ulicy Bończyka.

Rozpoczęcie przejazdu o godzinie 20:00 - na parkingu przy hali MOSIR, następnie przejazd prowadzić będzie przez Bończyka, Tuwima, Janowska, Partyzantów, 1000-lecia Państwa Polskiego, Mikołowska, Partyzantów, Stadionowa, Oświęcimska, Karola Miarki, Armii Krajowej, Wielka Skotnica, Katowicka Boczna 21:30 Zakończenie imprezy na parkingu przy hali MOSIR.

Trasa jest łatwa, bezpieczna i przyjemna. Wszystkie dzieci, które chcą brać udział w przejeździe muszą być pod opieką dorosłych! Dzieci obowiązkowo jadą w kaskach i ochraniaczach, które zalecamy wszystkim uczestnikom, naszych przejazdów!

Udział w imprezie jest bezpłatny, jednak wymaga od uczestników umiejętności sprawnego poruszania się na rolkach.

Nightskating to inicjatywa, której celem jest rekreacja i wychowanie przez sport oraz integracja różnych grup społecznych i wiekowych, a przede wszystkim dobra zabawa.

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

© 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search