Sport

Ferie z MOSiR- jest co wspominać

Previous Next

Ferie, ferie i po feriach. Czas przy dobrej zabawie szybko leci, a w Mysłowicach tej zabawy nie brakowało. MOSiR zadbał o to, aby podczas tegorocznych ferii zimowych, zarówno najmłodsi jak i starsi mysłowiczanie się nie nudzili. Były wycieczki, były zajęcia sportowe i turnieje. No ale wszystko po kolei.

- Jak co roku, postaraliśmy się o to żeby pokazać mysłowiczanom kawałek Polski. Połączyliśmy to z aktywnością fizyczną i w ten oto sposób szusowaliśmy na nartach, pływaliśmy w aquaparku i czarowaliśmy w kopalni Sztolnia Luiza. Nasze wycieczki zawsze przyciągają tłumy bo naprawdę warto. Nie każdy jednak lubi sporty zimowe. Dla nich oraz dla osób, które wolą poćwiczyć stacjonarnie przygotowaliśmy również specjalny program. Przez 2 tygodnie wszyscy chętni mogli nieodpłatnie, pod okiem instruktorów, nauczyć się jazdy na rolkach, poślizgać się na łyżwach, odbyć profesjonalny trening nordic walking – wyliczają pracownicy MOSiR.

Do tego  najmłodsi poznawali tajniki tańca. Było w czym wybierać. Na sam koniec przygotowano największą bombę emocji i endorfin. Maraton Dance i Fitness poprowadził uczestników przez wiele stylów tanecznych i form treningu w rytm muzyki. Było gorąco.

W  programie nie mogło zabraknąć również sportowych emocji i iskry rywalizacji. Na parkiecie w turniejach zmierzyły się siatkarki oraz piłkarze. Kibice dopisali a najlepsze drużyny, oprócz zdobycia chwały zwycięzcy, zostały nagrodzone.

Na tym nie koniec, bowiem prawdziwi zimnolubni zapaleńcy mogli zażyć lodowatej kąpieli w prawdziwie dobranej ekipie. Morsowanie na Hubertusie przyciągnęło sporo nowych twarzy.

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

© 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search