Sport

I Mysłowickie Nocne Dreptanie!

A gdyby spędzić jedną z takich sierpniowych nocy aktywnie? Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji ma dla Was przepis na najbardziej udany wieczór w Mysłowicach – I Nocny Bieg na Orientację czyli Mysłowickie Nocne Dreptanie, które odbędzie się 21 sierpnia!

Co może być piękniejszego podczas wakacji, niż ciepłe letnie noce? Miły wietrzyk chłodzi nam czoło, świerszcze rozpoczynają koncerty wśród traw, można wyjść z domów bez strachu przed upałem.

A gdyby spędzić jedną z takich sierpniowych nocy aktywnie?

W biegu na orientację liczy się nie tylko sprawność naszych mięśni i kondycja. Równie ważna jest zdolność planowania, przemyślenie jak najkrótszej drogi, orientacja w terenie oraz spostrzegawczość. Jest jedna najważniejsza reguła – dotrzyj do wszystkich punktów kontrolnych w jak najkrótszym czasie i wróć z powrotem.

W MOSiR'owskim biegu na orientację każdy znajdzie coś dla siebie. Przygotowali 2 kategorie, dostosowane zarówno dla rodzin, jak i dla samotników.

Jeśli lubisz biegać bez towarzystwa, nie ma problemu, zgłoś się do kategorii indywidualnej.

Wolisz spędzić ten czas rodzinnie lub z z drugą połówką? Wybierz kategorię rodzinną. Istnieje tu możliwość udziału osoby pełnoletniej z dzieckiem/podopiecznym.

Każdy uczestnik który ukończy bieg otrzyma pamiątkowy, odlewany medal.

Start i meta będą się mieścić pod Halą MOSiR na ul. Bończyka 32z, zawody rozpoczynają się o 21:30 kolejne starty w odstępach 30 sekund.

Organizatorów znajdziecie w biurze zawodów tego samego dnia od godziny 19:00 do 21:00 na Hali MOSiR. Pamiętajcie o pisemnych zgodach rodzica lub opiekuna prawnego, jeśli w biegu będzie brała udział osoba niepełnoletnia.

Regulamin oraz szczegółowe informacje znajdziecie na stornie http://www.mosir.myslowice.pl

Źródło: MOSiR

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

© 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search