Sport

Memoriał Jerzego Chromika - po raz pierwszy w historii... wirtualnie

Czas na start!

Memoriał poświęcony pamięci olimpijczyka, rekordzisty świata i starego kontynentu, mistrza Europy, jedenastokrotnego mistrza kraju i dwudziestotrzykrotnego rekordzisty Polski w biegach średnio i długodystansowych – Jerzego Chromika wpisał się już na stałe w sportową historię naszego miasta.

Lubisz biegać, skorzystać z oferty MOSiR i pobiegnij w swoim tempie i wybranym czasie w wirtualnym biegu Jerzego Chromika. Dostaniesz pamiątkowe, sportowe gadżety i będziesz miał sporo satysfakcji!

Ciężko sobie wyobrazić brak tak wspaniałej imprezy biegowej, dlatego pomimo obecnie panującej sytuacji w kraju i na świecie postanowiliśmy po raz pierwszy w długiej historii Memoriału Jerzego Chromika zorganizować bieg wirtualny, co oznacza, że każdy uczestnik sam wyznacza sobie trasę. Tegoroczna, 28 edycja została połączona z obchodami 660 urodzin naszego pięknego miasta. 

Honorowy patronat nad naszym biegiem objął Prezydent Miasta Mysłowice Dariusz Wójtowicz.

Każdy z uczestników będzie miał do pokonania dystans 10 kilometrów, który należy przebiec lub przemaszerować z kijkami za jednym podejściem. Pogoda w okresie jesiennym nie rozpieszcza dlatego wymagany dystans należy ukończyć do 30 listopada 2020 roku.

A co otrzymają osoby które ukończą 28. Memoriał Jerzego Chromika poza ogromną satysfakcją?

W tym roku przygotowaliśmy bardzo bogaty pakiet w skład którego wchodzi: piękny, odlewany medal, numer startowy, techniczna koszulka, komin oraz workoplecak.

Koszt udziału w zabawie wynosi: 40,00 zł

Uwaga!

               Zawodnik dokonuje pomiaru czasu za pomocą własnych urządzeń. W tym celu trzeba posiadać urządzenie pozwalające na pomiar czasu, przebyty dystans, datownik i czas. Dla potwierdzenia pomiaru i przebytego dystansu Uczestnik zobowiązany jest rejestrować trasę za pomocą aplikacji „Rejestrator GPS” Datasport: dostępnej w sklepie Google Play pod adresem https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.datasport.rejestrator.

               Wtedy wystarczy wybrać zawody i postępować zgodnie z poleceniami. Można też wrzucać ręcznie pliki GPX lub TCX dokumentujące trasę. Aby dodać ręcznie swój wynik należy wejść w wyniki, kliknąć „Dodaj swój wynik”i postępować dalej zgodnie z formularzem. W formularzu można też dodawać zdjęcia z biegu. które pokazują się w galerii przy wynikach. Zalecane jest przesłanie pliku formatu TCX z popularnych aplikacji typu Endomondo, Strava, RunKipper, Garmin, Suunto itd

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

© 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search