Sport

Nuda w ferie zimowe? Na pewno nie z nami.

Ferie tuż tuż a więc przed nami Sportowa Feriada w mieście. MOSiR przygotował dla mieszkańców Mysłowic wiele atrakcji, z których będą mogły skorzystać zarówno dzieci jak i dorośli.

Na hali MOSiR przy ulicy Bończyka 32z przez dwa tygodnie najmłodsi będą mogli uczyć się tańca i baletu, jazdy na rolkach będzie uczyła nasza mistrzyni Magdalena Czusz. Odbędą się także turnieje: piłki nożnej halowej (roczniki 2010 - 2012) oraz siatkówki.

Będziemy czarować w Sztolni Królowej Luizy

W Parku Słupna można będzie się nauczyć jazdy na łyżwach, tam też spotkamy się w Walentynki, oczywiście na łyżwach. Zaplanowaliśmy dla mysłowiczan także wyjazd na narty do Wisły Cieńków oraz udział w ''Zimowej Szkole Magii'' w Sztolni Królowej Luizy.

W niedzielę zapraszamy na hartowanie ciała i duszy na morsowanie z grupą Mors Hubertus. Po zimnej kąpieli miła atmosfera i kiełbaski przy ognisku.

Kolejna porcja zabawy!

W drugim tygodniu ferii jedziemy do Parku Wodnego w Tychach, oraz odwiedzimy stok narciarski w Szczyrku. Dodatkowo dla chętnych od piątku do soboty zapraszamy na trening Nordic Walking, zapoznają się Państwo z techniką prawidłowego chodzenia z kijkami, a przy okazji pospacerują po słupeckim lesie.

W ostatnią niedzielę ferii darmowa krioterapia, czyli zimna woda zdrowia doda. Nasze Morsy zachęcą do zimnej kąpieli, poczęstują ciepłą herbatką, będzie można sobie usmażyć kiełbasę na ognisku.

Maraton z Dbamy o Damy

Sportową Feriadę zakończymy z tanecznym przytupem. W niedzielę 25 lutego, o godz. 10.00 zapraszamy na Taneczny Maraton Fitness. Przez 3 godziny będziecie mogli rozgrzać każdy mięsień swojego ciała, tańcząc z naszymi instruktorkami. Każda godzina to inny styl zabawy.

Nudy nie planujemy, dla każdego znajdzie się coś ciekawego. Zapraszamy wszystkich chętnych do skorzystania z naszych propozycji, czekamy na Was i do zobaczenia w ferie.

Szczegółowe informacje oraz zapisy: (32) 3171802, e - mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

© 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search