Sport

Rolkarze wracają na ulice Mysłowic

Po prawie dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią na ulice miasta wraca Nightskating, czyli wspólny wieczorny przejazd rolkarzy. Wydarzenie odbędzie się w czwartek 16 września.

Całość rozpocznie się o godz. 20 na parkingu hali MOSiR-u przy ul. Bończyka. Trasa prowadzić będzie przez ul. Bończyka, Tuwima, Janowską, Partyzantów, 1000-lecia Państwa Polskiego, Mikołowską, Partyzantów, Stadionową, Oświęcimską, Miarki, Armii Krajowej, Wielka Skotnica, Katowicką Boczną aż do godz. 21.30, gdzie zakończy się ponownie przy hali MOSiR-u.

– Trasa jest łatwa, bezpieczna i przyjemna. Wszystkie dzieci, które chcą brać udział w przejeździe, muszą być pod opieką dorosłych. Dzieci obowiązkowo jadą w kaskach i ochraniaczach, które zalecamy wszystkim uczestnikom naszych przejazdów – informuje Stowarzyszenie Kulturalno-Sportowe „Green”, organizator wydarzenia.

Udział w imprezie jest bezpłatny, jednak wymaga od uczestników umiejętności sprawnego poruszania się na rolkach. Z powodu obostrzeń związanych z COVID-19 impreza będzie tylko dla 500 osób i liczy się lista z FB, należy również posiadać wypełnione oświadczenie. 

Nightskating to inicjatywa, której celem jest rekreacja i wychowanie przez sport oraz integracja różnych grup społecznych i wiekowych, a przede wszystkim dobra zabawa. Informacje na temat wydarzenia znajdziecie także tutaj. Do wspólnej jazdy na rolkach zapraszają Stowarzyszenie Kulturalno-Sportowe „Green”, Urząd Miasta Mysłowice oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mysłowicach. Partnerem głównym imprezy jest firma CADesigner Engineering Sp. z o.o.

Źródło: itvm.pl

 

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

© 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search