Sport

Spotkanie motywacyjne z Igorem Sikorskim

W najbliższy wtorek,  12 października o godz. 9.00, w Hali przy Szkole Podstawowej Sportowej im. Olimpijczyków Śląskich przy ulicy Gwarków 1 odbędzie się spotkanie z Igorem Sikorskim w ramach projektu "Włącz Aktywność – Bądź Wielki, bez względu na przeszkody".

To autorskie spotkanie motywacyjne z paraolimpijczykiem, wzmocnione zajęciami ruchowymi, ważnymi szczególnie po okresie pandemii skierowane do młodych osób, również z niepełnosprawnościami. Brązowy medalista paraolimpijski w slalomie gigancie na monoski z PyeongChang podzieli się swoimi doświadczeniami przedstawiając podczas projekcji na ekranie swoje osiągnięcia, tym samym motywując w jaki sposób i jaką drogą można dojść do sukcesu.

Dzięki prelekcji Paraolimpijczyka, młodzi ludzie, często nie mając własnych pasji, będą mieć dostęp do osobowości, która zaprezentuje ambitne cele rozwijające własny potencjał.

Spotkanie motywacyjne, to połączenie psychologii, socjologii i nauk o sporcie, które pomagają w wykorzystaniu pełni potencjału, co możemy przełożyć na spotkanie z młodzieżą.

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

© 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search