Rozrywka

Czas się bać!

Najstraszniejszy dzień roku zbliża się wielkimi krokami! Przygotowaliśmy zatem coś dla fanów mrocznego gatunku – horroru. Premierowo, wyświetlać będziemy hiszpański film Numer 32 – horror, w którym poznajemy pewną rodzinę, podejrzewającą, że ich nowy dom, może być nawiedzony przez złe duchy… Warto dodać, że film inspirowany jest prawdziwymi zdarzeniami, które miały miejsce w Hiszpanii w latach 70. Niezwykle straszliwa pozycja filmowa! – zaprasza MOK.

Kolejne dwa filmy, które będziemy mieli okazję zobaczyć na dużym ekranie, to największe, a może raczej – najstraszniejsze hity tego gatunku. Pierwsza propozycja to historia najsłynniejszych badaczy zjawisk paranormalnych – Warrenów, która podejmuje się pomocy rodzinie, nękanej przez potężnego demona. Ostatni film tego wieczoru opowiada o autorze powieści kryminalnych, który poszukuje prawdy o swoim domu i jego poprzednich mieszkańcach.

To jednak nie koniec atrakcji, które dla Was przygotował MOK. Lubicie domy strachów? To jedyna taka okazja, gdy Minimuzeum Kina zostanie nawiedzone przez duchy i inne potwory, a minikustosze opowiedzą Wam o najstraszniejszych historiach tego miejsca… Wizyta w Muzeum z dreszczykiem? Brzmi przerażająco!
Każdy uczestnik, który na wydarzeniu pojawi się w przebraniu, będzie mógł wziąć udział w konkursie na najlepszy strój halloweenowy i otrzymać nagrodę.
 

30/10/2020

MOK Brzezinka / Laryska 5

godz. 19:00

wstęp: 10 zł

 

Ze względu na sytuację epidemiologiczną, na wydarzeniu udostępniamy 25% miejsc dla publiczności. Prosimy także o przestrzeganie zasad – zasłonięcie nosa i ust, dystans społeczny oraz dezynfekcję dłoni.

Social & newsletter

Logo stopka

© 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search