Rozrywka

Kino jak dawniej: Musical z piosenkami Abby

MOK Brzezinka, przy ul. Laryskiej 5 zaprasza 24 września o godz.10:00 na kolejny seans z cyklu Kino jak dawniej - projekcji filmowych skierowanych dla seniorów, tym razem będzie to musical z piosenkami ABBy.

 

 

Współczesne kino to głównie filmy akcji, przepełnione nierzadko brutalnością, przemocą. Tymczasem my w cyklu „Kino jak dawniej” wyświetlamy filmy z głęboką treścią, nierzadko poruszające i wzruszające.

 Pierwszy jesienny seans to opowieść o matce i córce. Sophie spotyka się na greckiej wyspie Kalokairi z przyjaciółkami swojej matki Donny. Dziewczyna ogłasza im, że jest w ciąży i jednocześnie poznaje historię nastoletniej Donny, która samodzielnie wychowywała dziecko, jednocześnie prowadząc grecką willę oraz śpiewając w girls bandzie. To magiczny musical, oparty na piosenkach kultowego zespołu Abba. Film to druga część historii z 2008 roku. Wstęp bezpłatny.

Ze względu na panującą sytuację epidemiczną, na sali widowiskowej dostępna będzie połowa miejsc siedzących. Prosimy o zachowanie bezpiecznej odległości oraz obowiązkowe zasłonięcie nosa i ust. Na miejscu dostępne będą także środki do dezynfekcji.

Tytuł filmu można poznać, dzwoniąc pod numer telefonu 32 222 66 70, wew. 2 lub kontaktując się przez fb.

Social & newsletter

Logo stopka

© 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search