Rozrywka

O modnej pani

Pierwszy w tym sezonie spektakl z cyklu „Teatralna Niedziela” przed nami! Mysłowicki Ośrodek Kultury Brzezinka, ul. ul. Laryska 5 zaprasza 27września o  godz. 19:00. Tym razem spektakl „Co modna pani wiedzieć powinna” w wykonaniu Katarzyny Kołeczek. Bilety, w cenie 35 zł do nabycia od 7 września w kasach MOK (ul. Grunwaldzka 7 i Laryska 5) oraz na portalu Kup bilecik.

Co robiłaby kobieta, gdyby musiała robić WSZYSTKO co jej każą?

Czego wymaga od niej moda, społeczeństwo, gazety, firmy kosmetyczne?

Tytułowa Modna Pani, żeby to wszystko zrobić, musi wstać o 4. Albo w ogóle lepiej nie spać. „Co modna pani wiedzieć powinna” to monodram Katarzyny Kołeczek w reżyserii Agaty Puszcz.

W roli kobiety starającej się przyswoić wszystkie dobre rady, powinności i obowiązki nakładane na nią przez popkulturę i rzeczywistość – Katarzyna Kołeczek .

Aktorka teatralna i filmowa, absolwentka wydziału aktorskiego warszawskiej Akademii Teatralnej. Związana z teatrami: Polskim w Warszawie, Polskim w Bydgoszczy, Polonia oraz Och Teatrem. Ma w swoim dorobku cały szereg ról od dramatycznych – od Sonii w Wujaszku Wani po komediowe – jak Barbara Smith w Mayday i Mayday 2. Na ekranach telewizyjnych pojawiła się jako Julia Zdrojewska w serialu „Na Wspólnej”, a także jako Jola w „Strażakach”. Ma na swoim koncie duże role w dwóch teatrach telewizji i czterech filmach fabularnych produkcji brytyjskiej. Jedną nogą mieszka w Londynie, gdzie również pracuje jako aktorka. Grała stałą rolę w serialu BBC „Father Brown” – Susie Jasinski. Prowadzi programy „Zatrzymaj chwile” wTVP1 oraz „Ale numer!” na TV Puls, Bake Off – Ale ciacho!; a w 2016 r. poprowadziła także opolskie DEBIUTY. Można ją zobaczyć w kinowym hicie – w trzeciej części Bridget Jones.

Ze względu na panującą sytuację epidemiczną, na sali widowiskowej dostępna będzie połowa miejsc siedzących. Prosimy o zachowanie bezpiecznej odległości oraz obowiązkowe zasłonięcie nosa i ust. Na miejscu dostępne będą także środki do dezynfekcji.

 

 

Social & newsletter

Logo stopka

© 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search