Rozrywka

The Party Is (not) Over

Przed nami kolejne wydarzenie z cyklu Mysłowice Alternatywnie.

Tym razem na mysłowickim Rynku usłyszymy duet The Party Is Over! Impreza rozpocznie się w sobotę, 11 lipca o godzinie 20:00.

The Party is Over to pochodzący z Katowic duet tworzący nowoczesne electro/trip-hop. Michał i Daria rozpoczęli współpracę w 2016 roku, mając na koncie indywidualne muzyczne sukcesy. Michał, głównie na polu rocka, Daria - soulu. Doświadczenie zebrane z tych gatunków słychać w kompozycjach Michała i imponującej skali głosu Darii. Muzyka The Party Is Over łączy klubową energię, zmysłowy vibe i taneczną lekkość. Ich koncerty zaskakują klimatem rodem z klubów techno, gdzie świdrujące syntezatory mieszają się z intrygującym wokalem i rzetelnie wyrzeźbionym basem. Na scenie występują też z VJ-ką Princess Aną, której wizuale potęgują wrażenie kontrolowanego niepokoju.

Duet ma koncie 2 płyty długogrające: „ Stolen Symphonies” i świeżutką "Pluton staje się Planetą" oraz 2 EP. Podczas pracy nad materiałem mieli okazje współpracować z Maciejem Wojcieszkiewiczem (Stendek, Lasy) oraz Bartoszem Szczęsnym z duetu Rebeka.

W ciągu kilku lat działalności, The Party Is Over intensywnie koncertowali w całym kraju. Gościli zarówno na licznych imprezach lokalnych (Industriada, Cztery Pory Roku Festival, Ars Independent), oraz ogólnopolskich festiwalach (Cudawianki w Gdynii, SOFAR we Wrocławiu). Zostali również gośćmi czeskiego festiwalu Hradecky Slunovrat oraz wyjątkowego AlterFestu w Mysłowiach goszcząc w trakcie swojego występu Miuosha. Na stałe zagościli w ramówce Chillizet oraz radia Kampus w audycji Same Sztosy.

Projekt "Mysłowice Alternatywnie" finansowany jest ze środków Mysłowickiego Budżetu Obywatelskiego, a za jego realizację odpowiada Mysłowicki Ośrodek Kultury. Cykl koncertów ruszył w pierwszą sobotę lipca i trwać będzie przez całe lato.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami na terenie wydarzenia może pojawić się maksymalnie 150 osób. Organizatorzy przypominają o konieczności zachowania bezpiecznej odległości – 2 metrów lub zakrycia ust i nosa w przypadku, gdy jest to niemożliwe. Na płycie rynku wyznaczona zostanie strefa wydarzenia w celu zapobiegania mieszania się publiczności z osobami postronnymi, np. spacerowiczami.

Social & newsletter

Logo stopka

© 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search