Rozrywka

Trochę jazzu i bluesa

Pora na kolejne wydarzenie w ramach projektu Mysłowice Alternatywnie. 22 sierpnia o godz. 20:30. na mysłowickim Rynku zagra Głuch-Łapka-Głuch.

Trio Głuch-Łapka-Głuch to przedsięwzięcie, które zapoczątkował zespół Krzysztof Głuch Oscillate. Trio to inicjatywa jazzowo-bluesowa z domieszką muzyki klasycznej, soulu i R’n’B. Muzyka Tria powstała w oparciu o najlepsze wzorce obecne w kulturze światowej. Wysmakowane aranżacje kompozycji Krzysztofa Głucha z tekstami Agnieszki Łapki w tym projekcie mogą klarownie wybrzmieć i po prostu oczarować. Muzycy tego zespołu współpracują ze sobą już naście lat, zagrali razem dziesiątki koncertów oraz spędzili wiele godzin w studio. Dzięki temu są doskonale zgrani, wyczuleni na niuanse i wszelkie zmiany dynamiczne. Dzięki temu muzyka mieni się nastrojowością, jest dopracowana w każdym detalu oraz posiada charakter, którego nie sposób pomylić z żadną inną wizją muzyczną.

 

Krzysztof „Kris” Głuch – śląski pianista jazzowy i bluesowy, ceniony muzyk sesyjny, kompozytor, aranżer, producent i inicjator.

 

Agnieszka Łapka – wokalistka, autorka tekstów, malarka, autorka grafik, plakatów i okładek płyt.

 

Krzysztof Głuch Jr.- gitarzysta z muzyką związany od dziecka, gdyż dorastał w środowisku śląskich muzyków bluesowych i jazzowych.

 

Wydarzenie finansowane jest ze środków Mysłowickiego Budżetu Obywatelskiego.

Social & newsletter

Logo stopka

© 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search