Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 7 maja 2024 09:52
PRZECZYTAJ!

Dobra forma mysłowickich mastersów

Wielokrotnie pisaliśmy o sukcesach kolarzy Górnika 09 Mysłowice w kategorii masters.  Dziś dorzucamy garść kolejnych, pozytywnych informacji.

Letnie wyścigi mastersi Górnika 09 Mysłowice rozpoczęli  11 czerwca w Psarach.  W kategorii m6 Zbigniew Czachura zajął drugie miejsce, Jacek Szary był trzeci, a Jerzy Rosa uplasował się na piątej pozycji. W dwa tygodnie później odbyły się Mistrzostwa Polski Masters w Żyrardowie.  Zbigniew Czachura otarł się o podium zajmując czwarte miejsce. Jacek Szary i Jerzy Rosa ukończyli wyścig drugiej dziesiątce po kraksie, na kilometr przed metą. W kategorii m4 Oskar Ciurko po defekcie był 34. Natomiast 2 lipca po przerwie odbył się kultowy wyścig Pętla Beskidzka w Istebnej o długości 105 km i przewyższeniu 1800 metrów. W tym wyścigu Mysłowiczanie zajęli całe podium: Jacek Szary – 1,  Zbigniew Czachura – 2,  Jerzy Rosa - 3. W miastach w których odbywały się wyścigi godnie promowali miasto Mysłowice.