Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 25 czerwca 2024 22:49
PRZECZYTAJ!
Reklama

Wielkimi krokami zbliża się 31 Memoriał Jerzego Chromika w ramach Triady Trójkąta Trzech Cesarzy

Pozostało kilka dni do największego wydarzenia biegowego w Mysłowicach. W niedzielę 22 października ulicami miasta pobiegną uczestnicy 31. Memoriału Jerzego Chromika, który odbywa się w ramach Triady Trójkąta Trzech Cesarzy.
Wielkimi krokami zbliża się 31 Memoriał Jerzego Chromika w ramach Triady Trójkąta Trzech Cesarzy

Memoriał Jerzego Chromika to impreza sportowa dla całych rodzin. Bieg główny będzie liczyć 15 km. Dodatkowo dla wszystkich zapalonych biegaczy, którzy również pragną uczestniczyć w tym fantastycznym sportowym wydarzeniu i chcą skompletować trofeum Trójkąta Trzech Cesarzy a dystans 15 km jest jeszcze zbyt wymagający, można wziąć udział w biegu rekreacyjnym na dystansie 5 km lub marszu nordic walking na 5 km.

Tradycyjnie młodzi lekkoatleci będą rywalizować na dystansach: 150 m, 400 m i 800 metrów i mogą otrzymać piękny, przygotowany specjalnie dla nich medal. 31 Memoriał Jerzego Chromika to wydarzenie, podczas którego każdy znajdzie coś dla siebie.

Zapisy internetowe już się zakończyły. Na liście zgłoszeniowej znajduje się 481 zapisanych uczestników. Istnieje ostatnia szansa na zapisanie się do biegu w dniu zawodów. Jednak należy pamiętać, że limit uczestników wynosi 500 osób

Zasady uczestnictwa, kategorie wiekowe i inne szczegółowe informacje, zawarte są w Regulaminie 31 Memoriału Jerzego Chromika, zamieszczonym na stronie: MOSiR - REGULAMIN

Bieg pełen atrakcji

Organizatorzy przygotowali dla uczestników wiele atrakcji towarzyszących od partnerów i sponsorów takich jak m.in. PKO Bank Polski, Sport HERO,Tyski Ruch Klasyków.

Dodatkowo jak co roku, podczas wydarzenia będzie można wesprzeć zbiórkę charytatywną na rzecz chorego dziecka.

Trofeum Triady.

Kolejna edycja imprezy biegowej to niebywała okazja do skompletowania unikatowego trofeum. Każdy uczestnik, który ukończy Memoriał otrzyma na mecie odlewany medal.

Natomiast uczestnicząc w 3 biegach Triady Trójkąta Trzech Cesarzy, będzie okazja skompletować wspaniałe trofeum. Kształt trofeum po złożeniu trzech medali (za uczestnictwo w 3 biegach), przypomina symboliczny trójkąt. Krążek będzie zawierał elementy 3D, aby jeszcze bardziej uatrakcyjnić i wyróżnić poszczególne cząstki trofeum, dodaliśmy po dwa kolory specjalnej warstwy, całość dopełnia dedykowana szarfa. Medale można skompletować podczas poniższych biegów:

27 Międzynarodowy Bieg Uliczny w Jaworznie, 23 września 2023, dystans 10 km lub 15 km

6 Memoriał Janusza Nabrdalika w Sosnowcu, 7 października 2023, dystans 10 km lub 21 km

31 Memoriał Jerzego Chromika w Mysłowicach, 22 października 2023, dystans 5 km lub 15 km

Na każdym z medali znajduje się inna wizualizacja, przedstawiająca zbieg rzek Biała i Czarna Przemsza, to właśnie historyczny trójstyk trzech zaborów. Obecnie są to granice administracyjne miast: Mysłowice, Sosnowiec i Jaworzno.

Oprócz wspomnianych medali organizatorzy przewidzieli szereg nagród dla najlepszych biegaczy.

Na kierowców będą czekały utrudnienia w ruchu drogowym

Bieg odbywać się będzie przy wstrzymanym lub ograniczonym ruchu kołowym.

Czasowe ograniczenia w ruchu nastąpią między godziną 12.00 a 14.10. Uczestnicy biegów na 5 i 15 km oraz marszu nordic-walking na 5 km wystartują spod hali MOSiR-u na Bończyku, a następnie skierują się ulicami Kazimierza Wielkiego, Mieczysława Jastruna, Świętojańską, Juliana Tuwima, Janowską, miną rondo na Mikołowskiej (tutaj nastąpi nawrót dla biegu i marszu na 5 km), Partyzantów, Stadionową, Oświęcimską, Kolejową i Kolejki Konnej, skąd biegacze na dystansie 15 km zawrócą tymi samymi ulicami pod halę na Bończyku.

Serdecznie zapraszamy do kibicowania - 31 Memoriał Jerzego Chromika w ramach Triady Trójkąta Trzech Cesarzy – 22 października 2023 r.

Do zobaczenia na linii startu!Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ
Reklama
Reklama
Reklama