Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 22 lipca 2024 10:36
PRZECZYTAJ!
Reklama

Miasto młodych wojowników

Mysłowickie kluby sportowe, które specjalizują się w sztukach walki po raz kolejny odniosły ogromne sukcesy na zawodach.
Miasto młodych wojowników

Roan Fight Club Mysłowice ponownie został najlepszym klubem Ju-Jitsu w Polsce!

Potwierdziły to dwudniowe zmagania w Otwartych Mistrzostwach Polski w Ju-Jitsu sportowym, które odbyły się w katowickim Spodku.

Zawodnicy startowali w czterech formach Ju-Jitsu w których zdobyli 34 medale, w tym 18 złotych, 13 srebrnych i 8 brązowych.

Złote: Ceglarek Eryk x2, Niczek Mateusz, Kozielska Natalia x2, Szafarczyk Wiktoria, Roszer Alicja x2, Minol Natalia, Baranowska Lena, Filus Judyta, Jasiński Kamil, Drozd Bartłomiej x2, Kupczyk Krystian.

Srebrne: Shfetas Valerina, Rydel Bartosz, Mencel Bartłomiej, Filus Iwo, Natalia Minol, Erkier Tomasz, Adamik Bartosz, Selwat Amelia, Szulc Piotr, Aleksandra Stachoń x 2, Niczek Mateusz, Drwal Amanda, Cieślak Piotr.

Brązowe: Piątkowska Natalia x2, Szulc Piotr, Adamik Bartosz, Erkier Tomasz, Stebel Łukasz, Mencel Bartłomiej, Kukwa Igor.

VI: Grzybek Lena

VII: Stajniak Wojtek

W Mistrzostwach Polski w ju jitsu sportowym brali udział również młodsi zawodnicy. W turnieju Młodych Mistrzów w ju jitsu zawodnicy Roana zdobyli:

I miejsce Średziński Tomasz.

II miejsce Zoremba Oliwier, Adamik Hanna.

III miejsce Barski Stanisław, Chlebowski Bartosz, Średziński Dariusz, Stajniak Weronika, Trocha Zuzanna.

IV miejsce Nosek Fabian.

VII miejsce Szulc Ireneusz.

Z kolei zawodnicy UKS JUDO Mysłowice wzięli udział w Mistrzostwach Polski w Ju Jitsu Sportowym.

Złote medale wywalczyli: Snarska Alicja – Fighting U14, Isichko Mykhailo – Fighting U 16, Biesiadecka Jagoda – Fighting U 16, Biesiadecka Liwia – Fighting U 16, Biesiadecka Liwia – Fighting bez 1 fazy U 16, Warońska Julia – Fighting bez 1 fazy U 16, Suchodolski Adrian – Fighting bez 1 fazy U 16, Kowalik Adam – Fighting bez 1 fazy U 16, Jaworska Nikola – Fighting U 18, Baran Emilia – Fighting U 18, Zankiewicz Kacper – Ne waza GI – U 21.

Srebrne: Linczewski Miłosz – Fighting bez 1 fazy U 12, Soboszek Aleksy- Fighting bez 1 fazy U 12, Kozłowski Antoni – Fighting bez 1 fazy U12, Styczeń Wojciech – Fighting bez 1fazy U 12, Spytkowski Miłosz – Fighting bez 1 fazy U14, Ziebicka Paula – Fighting bez 1 fazy U14, Ziębicka Paula – Fighting U14, Snarska Alicja – Fighting bez 1 fazy U14, Ślęzak Adam – Fighting bez 1 fazy U14, Ślęzak Adam – Fighting U 14, Isichko Mykhailo – Fighting bez 1 fazy U14, Biesiadecka Jagoda – Fighting bez 1 fazy, Warońska Julia – Fighting U 16, Kyzioł Bartosz – Fighting U18, Cicha Mają – Fighting U18, Żak Nadia – Fighting U18, Gleń Michał -Fighting U 21.

Brązowe: Pruksa Bartosz – Fighting bez 1 fazy U 12, Ziętek Jakub – Fighting bez 1 fazy U12, Łabecki Krzysztof – Fighting bez 1 fazy U 16, Ziębacz Kacper – Fighting U18, Rybak Dominik – Fighting U 21, Lankowska Zuzanna – Fighting bez 1 fazy U14.

4 miejsce wywalczyła Amelia Przewieźlik U18.

Na tych samych zawodach zaprezentowali się również zawodnicy UKS Karkosz Team.

Zawodnicy z kategorii U12, U14, U16, U18 zapisują kolejną kartę w historii klubu.

I miejsce: Gabriel Karkosz Fighting i Fighting bez 1 fazy, Ivo Kołodziej Fighting, Zofia Machna Fighting i Fighting bez 1 fazy, Kamil Kotus Fighting bez 1 fazy, Mia Kołodziej Fighting bez 1 fazy, Filip Grabski Fighting i Fighting bez 1 fazy, Wiktor Partyka Fighting i Fighting bez 1 fazy, Oskar Sikora Fighting, Mikołaj Zipper Fighting, Dawid Machna Fighting, Filip Cygan Fighting bez 1 fazy.

II miejsce: Szymon Wojtas Fighting bez 1 fazy, Dawid Machna Fighting bez 1 fazy, Krzysztof Zieliński Fighting.

III miejsce: Maksymilian Janosz Fighting bez 1 fazy, Filip Cygan Fighting.

Równocześnie z Mistrzostwami Polski Ju Jitsu, najmłodsi walczyli na Międzynarodowym turnieju Judo w Sosnowcu.

I Miejsce: Karkosz Aleksander, Samojluk Lilka x2, Matwiejczyk Fabian, Cygan Tatiana, Sroczyński Leon, Grzybek Filip x2, Grabski Kacper, Kurowskj Marcel.

II Miejsce: Mandel Amelka, Huber Alicja, Stachowski Dominik, Wallach Antek, Mandel Tola.

III Miejsce: Nowak Robert, Bednarz Olga, Matwiejczyk Fabian, Gąsiorek Marcel, Drzyzga Filip.

Gratulujemy zawodnikom, trenerom i rodzicom!

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ
Reklama
Reklama
Reklama