Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 25 czerwca 2024 22:53
PRZECZYTAJ!
Reklama

Zmiany trasy przejazdu dla linii autobusowych: T-14 i T-26

W związku z informacją firmy Aseka o rozpoczęciu I etapu modernizacji linii tramwajowej 14, który polega na wyłączeniu przejazdu w rejonie skrzyżowania ulic Krakowskiej, Towarowej oraz ulicy Szymanowskiego w Mysłowicach, Zarząd Transportu Metropolitalnego informuje, że od dnia 22 lutego 2024 r. (czwartek) do odwołania wprowadza się zmiany trasy przejazdu dla linii autobusowych: T-14 i T-26.
Zmiany trasy przejazdu dla linii autobusowych: T-14 i T-26

Zmiany trasy przejazdu dla linii autobusowych: T-14 i T-26 według poniższego:

– Linia T-14 w kierunku centrum Mysłowic, po obsłudze przystanku „Mysłowice Katowicka”, zostanie skierowana ulicami: Krakowską z obsługą przystanku „Mysłowice Kościół”, Strumieńskiego, Plac Wolności do tymczasowego przystanku końcowego/początkowego „Mysłowice Urząd Miasta”. W kierunku Katowic, po obsłudze przystanku „Mysłowice Urząd Miasta”, zostanie skierowana ulicami: Plac Wolności, Krakowską, z obsługą przystanku „Mysłowice Kościół”, Towarową, do włączenia się na swoją trasę na przystanku „Mysłowice Towarowa”.

– Linia T-26 w kierunku Mysłowic, po obsłudze przystanku „Modrzejów Rynek”, zostanie skierowana ulicami: Orląt Lwowskich, Krakowską, z obsługą przystanku „Mysłowice Kościół”, Katowicką, z obsługą przystanku „Mysłowice Katowicka”, do przystanku końcowego „Mysłowice Kopalnia”. W kierunku Sosnowca, po obsłudze przystanku „Mysłowice Kopalnia” zostanie skierowana ulicami: Katowicką, z obsługą przystanku „Mysłowice Katowicka”, Krakowską, z obsługą przystanku ,,Mysłowice Kościół”, Orląt Lwowskich, do włączenia się na swoją trasę na przystanku ,,Modrzejów Rynek”.

Natomiast od dnia 26 lutego 2024 r. (poniedziałek) do odwołania wprowadza się zmianę trasy przejazdu dla linii autobusowej 292 według poniższego:

– Linia 292 w kierunku Brzezinki, po obsłudze przystanku „Mysłowice Chopina”, zostanie kierowana ulicami: Katowicką z obsługą przystanku „Mysłowice Katowicka”, Oświęcimską do włączenia się na swoją trasę na przystanku „Mysłowice Dworzec PKP”. W kierunku Katowic po obsłudze przystanku ,,Mysłowice Dworzec PKP” zostanie skierowana ulicami: Oświęcimską, Katowicką z obsługą przystanku „Mysłowice Katowicka”, Chopina do włączenia się na swoją trasę na przystanku „Mysłowice Chopina”.

Ponadto, od dnia 26 lutego 2024 r. (poniedziałek) do odwołania dla linii 18, 26, 35, 150, 160, 935, M13, T-14 i T-26 przystanek „Mysłowice Kościół” zostanie przesunięty o ok. 150 metrów za swoją stałą lokalizację, natomiast przystanek „Mysłowice Kościół” zostanie przesunięty o ok. 100 metrów przed swoją stałą lokalizację.

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ
Reklama
Reklama
Reklama