Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 22 lipca 2024 11:09
PRZECZYTAJ!
Reklama

Podsumowanie Klasyk Fest 2024

Były to naprawdę gorące dwa dni. Dwa dni imprezy, która łączy wszystkich miłośników motoryzacji, zwłaszcza tej. uznawanej obecnie za zabytkową. Do Mysłowic przyjechało wielu gości z różnych zakątków nie tylko Śląska, ale całej Polski.
Podsumowanie Klasyk Fest 2024

Podczas tych dwóch dni odbyły się dyskusje „Poznaj historię mego klasyka”, symulacja zdarzenia drogowego, występy Kabaretu JESTEM, Rozdanie nagród w konkursach dla 10 najlepszych samochodów, zabawa z DJ, Tatuaże i warkoczyki, Dmuchane zjeżdżalnie, wata cukrowa, popcorn, pyszne jedzenie i napoje, Strefa Jump Fit Pro: Aktywności sportowe i zabawy, Przystanek Pasja Ikarus: Historia i prezentacja pojazdów, Prezentacje firm, produktów i usług, Kolorowy samochód,Wataha Events: Car audio, gry, zabawy oraz konkursy.

W niedzielę odbył się III Ogólnopolski Rajd Cinquecento, Czerwcowe spotkanie z cyklu Niedzielne Klasyki oraz wręczenie nagrody dla najlepszego klasyka w czerwcu.

Park Słupna sprawdza się do takich imprez wręcz idealnie. Podczas wydarzenia Prezydent Mysłowic zapowiedział remont obiektu, ale w żaden sposób nie wpłynie to na dostępność obiektu – dalej Park Słupna w Mysłowicach będzie miejscem przyjaznym środowiskom motoryzacyjnym.

Fot: UM Mysłowice, MOSiR Mysłowice.Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ
Reklama
Reklama
Reklama