Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 14 listopada 2025 15:14
PRZECZYTAJ!
Reklama

Czwartkowy wieczór pełen pasji, wyobraźni i jazzowej wolności

20 listopada o godz. 19.00, w Mysłowickim Ośrodku Kultury w Filii na Brzezince odbędzie się muzyczna podróż w świat jazzowych brzmień za sprawą występu Andrzej Święs Trio.
Czwartkowy wieczór pełen pasji, wyobraźni i jazzowej wolności

Andrzej Święs Trio zaprezentuje materiał z nagrodzonego Fryderykiem 2024 albumu „Flying Lion” – uznanego przez krytyków za jedno z najciekawszych jazzowych wydawnictw ostatnich lat.

Wystąpią:

  • Rafał Sarnecki – gitara
  • Andrzej Święs – gitara basowa
  • Paweł Dobrowolski – perkusja

Ich muzyka to podróż przez różnorodne przestrzenie dźwiękowe – od swobodnych improwizacji, przez złożone rytmicznie struktury, po subtelne emocjonalne dialogi między instrumentami. „Flying Lion” to album pełen pasji, wyobraźni i jazzowej wolności, który – jak pisał Maciej Nowotny (PolishJazzBlogspot) – jest „jedną z najciekawszych płyt ostatnich lat w polskim jazzie głównego nurtu”.

Dodatkowe atrakcje wieczoru:

  • Oprowadzanie po wystawie „Minimuzeum Kina” – wyjątkowa podróż do czasów taśm 35 mm i magii projekcji filmowej – godzina oprowadzania: 18:15;
  • Lampka wina bezalkoholowego w cenie biletu;
  • Kawiarnia – aromatyczna kawa, herbata i domowe ciasto.

Bilety w cenie 60 zł do nabycia w kasach MOK i na portalu kupbilecik.pl.

 


Podziel się
Oceń

Komentarze

PRZECZYTAJ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama