Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 26 czerwca 2024 00:31
PRZECZYTAJ!
Reklama

Jasiek i... WIRUS

Grupa teatralna Groszki, czyli najmłodsi aktorzy MOKu, zapraszają szkoły podstawowe i przedszkola na swój najnowszy spektakl „Jasiek i... WIRUS"! Przedstawienie odbędzie się jutro (tj. piątek 31 marca) o godz. 9.00 i 11.00.
Jasiek i... WIRUS

Każdy za nas zna uczucie, gdy trawi nas przeziębienie. Jak Jasiek poradził sobie w walce z wirusem i jak radzą sobie najmłodsi aktorzy MOKu? Możecie zobaczyć oglądając spektakl "Jasiek i ...WIRUS" . Pełna humoru historia, w której bohaterami są towarzszące wirusom sytuacje i przedmioty. Chusteczki, termometr, apsik i gorączka kontra okrutny wirus. Co wyniknie z tej konfrontacji? Jakie są pułapki i jakie rozwiązania? Wierzymy, że wraz z tym spektaklem kostiumowo-muzyczno-rozśpiewanym widzowie dadzą się porwać widowisku i wyjdą w równie wesołych podrygach. Tekst do przedstawienia przygotowali Szymon Bogacz i Joanna Bućko. Za reżyserię i scenografię odpowiada Barbara Wójcik-Wiktorowicz wraz zespołem. Muzyką zajęła się  Agnieszka Olszańska. Zespół Groszki liczy 15 osób. Co roku przyjmowane są nowe osoby na miejsce wyrośniętych nastolatków.

Groszki to teatralna "rodzina", bo wspólnie grają tutaj zarówno dzieci w wieku 6 i 13 lat. Grupa teatralna Groszki jest miejscem, gdzie dzieci uczą się nie tylko sztuki scenicznej i doświadczają różnych technik teatralnych. Jest to miejsce, w którym oprócz twórczego myślenia znajdują rozwiązania jak współpracować w grupie, jak wygląda odpowiedzialność w zespole, jak uczyć się od siebie, czym jest kultura słowa oraz rozwijają się muzycznie, ruchowo i nabierają wiary w siebie. Groszki czerpią z różnorodności - każdy może wnieść coś od siebie.

Zajęcia odbywają się 1x w tygodniu na scenie MOK. Praca roczna składa się z zajęć, prób, występów i festiwali na terenie całej Polski.

Groszki mogą poszczycić się osiągnięciami, które dostrzega rosnąca publiczność i jurorzy ogólnopolskich konkursów.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ
Reklama
Reklama
Reklama