Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 25 czerwca 2024 23:12
PRZECZYTAJ!
Reklama

22 kwietnia w Urban Labie spotkanie z ekodoradcą

Szukasz odpowiedzi na pytanie dotyczące optymalnego doboru źródła ciepła? A może potrzebujesz pomocy w wypełnieniu wniosku do programów „Czyste Powietrze”, „Mój Prąd”, czy „Moje Ciepło”? Pomoc w tych oraz wielu innych kwestiach uzyskasz podczas poniedziałkowego spotkania z ekodoradcą w Urban Labie.
22 kwietnia w Urban Labie spotkanie z ekodoradcą

Autor: fot. pexels.com

Specjalista w ramach spotkania udzielać będzie indywidualnych konsultacji. Podczas nich mieszkańcy będą mogli uzyskać informacje o dostępnych programach dofinansowań do wymiany źródła ciepła, termomodernizacji budynku lub instalacji paneli fotowoltaicznych. Ponadto na spotkaniu będzie można dowiedzieć się więcej na temat uchwały antysmogowej, a także jak podnieść efektywność energetyczną budynku, czy dokonać optymalnego doboru źródła ciepła. Będzie także możliwość wypełniania z ekodoradcą wniosków do programów takich jak m.in. „Czyste Powietrze”, „Mój Prąd”, czy „Moje Ciepło”.

Nadchodzące spotkanie z ekodoradcą odbędzie się 22 kwietnia w godz. 12-17 w przestrzeni Urban Labu przy ul. Grunwaldzkiej 8. Przyjść po poradę może każdy zainteresowany, udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Konsultacje poprowadzi Ekodoradca Subregionalny Związku Gmin i Powiatów Subregionu Centralnego Województwa Śląskiego w ramach projektu LIFE „Śląskie. Przywracamy błękit”.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ
Reklama
Reklama
Reklama