Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 4 października 2023 10:52
PRZECZYTAJ!
Reklama

Myslovitz powraca z nową płytą. Trasę koncertową rozpoczną od Mysłowic.

Zespół po 10 latach wraca z nową płytą „Wszystkie narkotyki świata”. Premiera albumu już 3 marca, a następnego dnia muzycy wystąpią z premierowym koncertem w Mysłowickim Ośrodku Kultury.
Myslovitz powraca z nową płytą. Trasę koncertową rozpoczną od Mysłowic.

Jeden z najważniejszych zespołów ostatnich 30 lat na polskiej scenie muzycznej zapowiada w tym roku wiele nowości. 3 marca odbędzie się premiera najnowszej, jedenastej w dorobku grupy płyty „Wszystkie narkotyki świata”. Zapowiadają ją trzy single: „Miłość”, „19” i „Pakman” nagrane z nowym wokalistą – Mateuszem Parzymięso. To pierwsza płyta zespołu od 10 lat. Ich ostatni album – zatytułowany „1.577” – został wydany w 2013 roku. Najnowszy krążek Myslovitz można już nabyć w preorderze.

Na albumie znajdzie się 12 utworów:

 1. Wszystkie narkotyki świata
 2. Miłość
 3. Pakman
 4. Król wzgórza
 5. Przypadkiem
 6. Latawce
 7. Inny
 8. Zdążyć przed wschodem słońca
 9. 19
 10. Powoli
 11. Dziewczyna z wiersza Lennona
 12. Kosmita

To nie koniec niespodzianek. Muzycy rozpoczną trasę koncertową od  rodzinnego miasta. Już w sobotę 4 marca w Mysłowickim Ośrodku Kultury przy ul. Grunwaldzkiej 7 o godzinie 20.30 odbędzie się ich premierowy koncert, na którym będzie można usłyszeć najnowsze utwory grupy. Bilety dostępne są w serwisach: GoingAppeBiletKup Bilecik.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ
Reklama
Reklama
Reklama