Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 4 października 2023 11:25
PRZECZYTAJ!
Reklama

Sobotnia Parada Hitów

Zgodnie z ubiegłoroczną obietnicą rozpoczyna się kolejna edycja Sobotniej Parady Hitów! Cztery spotkania w Parku Zamkowym będą obfitować w repertuar piosenkowo – kabaretowy najlepiej znany miłośnikom tzw. śląskich szlagierów.
Sobotnia Parada Hitów

W tym roku wśród zaproszonych wykonawców znajdą się: Jacek Silski, Janusz Gorlej, Jolanta i Jacek Kierokowie, Golden Mix i słynny śląski kabareciarz – Krzysztof Hanke, który wystąpi zarówno w kabarecie – Kabaret Rak – oraz solo.

? ?? ?ł??́??? ????????? ????? ??̨???? ? ??? ???? ??????????́ ??????????!

Jak zawsze podczas Sobotniej Parady Hitów będzie zabawnie i przebojowo! Imprezy prowadzić będzie, już tradycyjnie, znawca tematu – Marcin Janota, dziennikarz Radia Fest oraz itvm.pl.

29 kwietnia /sobota/ godzina 17:00 – 21:00
Park Zamkowy
Wydarzenie bezpłatne

Tego dnia zagrają dla Was:

16:00
Orkiestra Dęta KWK Mysłowice Wesoła otworzy naszą paradę hitów muzycznym przemarszem przez Park Zamkowy. Huczny, muzyczny przemarsz zakończy pod sceną naszego wydarzenia.

17:00
Janusz Gorlej – najbardziej znany lokalny mysłowicki wykonawca; śpiewa i gra na gitarze podczas imprez i wydarzeń miejskich. Miasto Mysłowice jest mu najbliższe i jako dumny ze swojej małej ojczyzny chętnie tworzy o nim piosenki.

18:30
Piotr Olszewski – pochodzi z Czeladzi, jest wokalistą muzyki tanecznej. Jego przygoda z disco polo zaczęła się już wiele lat temu, gdy jeszcze występował z zespołem Tiago, a następnie z zespołem Mr Magister. Piotra kojarzymy z utworów takich jak: „No co Ty w sobie masz”, „Gdy wracam do domu”, „A ja kocham” oraz programu telewizji PoloTV „Disco Star”.

20:00
Jacek Silski – popularny piosenkarz z Bytomia wykonujący śląskie szlagiery i muzykę latino. Jego romantyczne teledyski podbijają serca żeńskiej części publiczności śląskich kanałów telewizyjnych, a bilety na koncerty sprzedają się jak świeże bułeczki.

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ
Reklama
Reklama
Reklama