Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 10 grudnia 2023 01:35
PRZECZYTAJ!
Reklama

Mysłowice Mają Talent

W tym roku konkurs organizowany jest przez Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 i Mysłowicki Ośrodek Kultury. W imprezie wzięli udział uczniowie wszystkich mysłowickich szkół oraz młodzież mieszkająca w Mysłowicach ucząca się w innych miastach.
Mysłowice Mają Talent

19 maja 2023 publiczność zgromadzona w Mysłowickim Ośrodku Kultury będzie mogła obejrzeć 15 niepowtarzalnych występów. Tego dnia zaprezentuje się 17 uczestników w trzech kategoriach wiekowych.

W konkursie przewidziano atrakcyjne nagrody. Wszystkie szczegóły dotyczące wydarzenia oraz regulamin imprezy wraz z jej harmonogramem znajdą się na stronach internetowych organizatorów:

www.zsp3myslowice.szkolnastrona.plwww.ckziu-myslowice.plwww.m-ok.pl.

Konkurs Mysłowice Mają Talent powstał z potrzeby wsparcia uzdolnionych dzieci i młodzieży z miasta Mysłowice, ale również po to by nagłośnić problemy, z którymi muszą zmagać się w obecnych czasach młodzi ludzie. Nasilające się stany depresyjne, poczucie bezsensu i bezradności, a nawet próby samobójcze coraz młodszych osób, które nasiliły się w rzeczywistości popandemicznej, skłoniły organizatorów do podjęcia próby zmobilizowania placówek edukacyjnych, instytucji miejskich i innych zaangażowanych podmiotów, do wspólnego działania na rzecz dzieci i młodzieży. Naszym celem jest uświadomienie dzieciom, że pasja i twórcze wyrażanie emocji jest sposobem na poradzenie sobie z trudnościami. Jesteśmy przekonani, że i w tym roku impreza spotka się z dużym uznaniem mieszkańców, doceniających kunszt i profesjonalizm uczestników.

19 maja /piątek/ godzina 18:00

Mysłowicki Ośrodek Kultury, ul. Grunwaldzka 7

Wstęp wolny


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ
Reklama
Reklama
Reklama